Remont ogrodzenia kompleksu wojskowego przy ul. Topolowej 11, Dolaszewo
14 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00444415
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00444415/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-17 13:31
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-380f0c16-456f-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 7792404661
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00444415 z dnia 2022-11-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ogrodzenia kompleksu wojskowego przy ul. Topolowej 11, Dolaszewo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 14 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 302067654
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bukowska 34
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 60-811
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.7.) Numer telefonu: 261 274 802
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 14wog.zamowienia@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.14wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/14wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka Wojskowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont ogrodzenia kompleksu wojskowego przy ul. Topolowej 11, Dolaszewo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-380f0c16-456f-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00444415
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00042263/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 Remont ogrodzenia kompleksu wojskowego przy u. Topolowej 11, Dolaszewo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00381766/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 69/z/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 4633211,17 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 568170,52 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót remontowo – budowlanych w zakresie : ogrodzenia terenu koszarowego przy ul. Topolowej 11 w Dolaszewie.
2. Zamawiający nie dzieli zamówienia na części.
3. Zakres prac będzie obejmował:
• Roboty przygotowawcze - ziemne
- Odmładzanie starszych drzew o śr. pni 21-30 cm obcięcie bocznych konarów do wysokości 2,50m,
- Wykaszanie chwastów i jednorocznych samosiewów na terenie zadrzewionym pasem 2,0 m przy granicy kompleksu,
- Wykaszanie chwastów i jednorocznych samosiewów - wygrabianie i zebranie w stosy,
- gałęzi na odległość do 2 km,
- Kopanie koparkami podsiębiernymi rowów pod fundament ogrodzenia panelowego o głębok. do 0.8 m i szer. dna do 0.4 m w gruncie kat. III-IV,
- Ręczne zasypywanie rowów wokół cokołu ogrodzenia o głębok. do 0.4 m i szer. dna do 0.4 m w gruncie kat. III,
- Ręczne plantowanie powierzchni gruntu rodzimego kat. I-III,
- Przygotowanie mieszanek do nawożenia gleby z ziemi urodzajnej oraz torfu
- Obsianie skarp w ziemi urodzajnej,
- Roboty pomiarowe przy powierzchniowych robotach ziemnych - koryta pod ogrodzenie panelowe na cokole prefabrykowanym.
• Roboty rozbiórkowe
- Rozebranie ogrodzenia z drutu kolczastego 9 rzędów na słupkach prefabrykowanych 14x14x300 cm z bryłą betonową szt. 220 osadzonych w gruncie o wysokości 2,20 m,
- Wywiezienie gruzu z terenu rozbiórki przy mechanicznym załadowaniu i wyładowaniu samochodem samowyładowczym na odleg. 1 km - słupki żelbetowe z bryłą betonową,
- Wywiezienie gruzu z terenu rozbiórki przy mechanicznym załadowaniu i wyładowaniu samochód samowyładowczy- dod.za każdy nast. rozp. 1 km dod.12 km,
- Transport złomu (drut kolczasty) samochodem skrzyniowym z załadunkiem i wyładunkiem ręcznym na odl. do 1 km.
• Roboty budowlane
- Fundament prefabrykowany beton C20/25 (W6) wysok. 60 cm, 20 cm ponad poziom terenu pod każdym słupkiem zabetonowany na głębokości nie mniejszej niż głębokość przemarzania gruntu,
- Murek prefabrykowany grub. 7 cm beton C20/25 (W6) , 20 cm ponad poziom terenu,
- Ogrodzenie panelowe wykonane z ocynkowanych prętów stalowych fi 5 mm, oczka 50x200 mm, cztery przeprofilowania. Mocowane do słupków systemowymi obejmami montażowymi, skręcanymi za pomocą nakrętek zrywających. Dolna krawędź elementów paneli powinna być mocowana w odległości nie większej niż 40 mm od murku. Słupki stalowe o profilu zamkniętym 60x30x3 mm mocowane w betonowych stopach fundamentowych
- Przymocowanie tablic informacyjnych o pow. do 0.3 m2 na ogrodzeniu o uzgodnionej treści.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres robót zawierają: Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR), kosztorysy (ślepe) oraz wzór umowy – stanowiące załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W Rozdziale XIII oraz Rozdziale XV SWZ Zamawiający wymagał kosztorysu ofertowego wykonanego zgodnie z kosztorysem ślepym załączonym do SWZ metodą szczegółową.Kosztorys ofertowy wykonany nieprawidłowo tj. niezgodnie z kosztorysem ślepym załączonym do SWZ
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-11-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |