Usuwanie ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego
Miasto Gliwice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00445034
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-17 15:36
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6311006640
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie dezynfekcji oraz tępienia szkodników na obszarach miejskich lub wiejskich
Wykonawcy
2 przyznane
JACEK MAJCHRZYKGliwice, PL
138 620,16 PLNJACEK MAJCHRZYKGliwice, PL
138 620,16 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.