Budowa ścieżki rowerowej wraz z remontem chodnika na odcinku od ul. Tatarskiej do ul. Wyrzykowskiego, w ramach zadania pn.: Budowa ścieżek rowerowych w Ciechanowie
GMINA MIEJSKA CIECHANÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00445056
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00445056/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-17 15:50
- Lokalizacja
- Ciechanów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0760fb43-55d3-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5661876536
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaMalowanie nawierzchiRoboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00445056 z dnia 2022-11-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ścieżki rowerowej wraz z remontem chodnika na odcinku od ul. Tatarskiej do ul. Wyrzykowskiego, w ramach zadania pn.: Budowa ścieżek rowerowych w Ciechanowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA CIECHANÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377824
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Jana Pawła II 6
1.5.2.) Miejscowość: Ciechanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umciechanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umciechanow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.umciechanow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ścieżki rowerowej wraz z remontem chodnika na odcinku od ul. Tatarskiej do ul. Wyrzykowskiego, w ramach zadania pn.: Budowa ścieżek rowerowych w Ciechanowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0760fb43-55d3-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00445056
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00325927/18/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa sieci ścieżek rowerowych w Ciechanowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00413715/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.1.54.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie formie „zaprojektuj i wybuduj” budowy ścieżki rowerowej wraz z remontem chodnika na odcinku od ul. Tatarskiej do ul. Wyrzykowskiego, w ramach zadania pn.: „Budowa ścieżek rowerowych w Ciechanowie”
Zakres prac niezbędnych do wykonania zamówienia zawarto w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3) ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej ofertyUzasadnienie faktyczne: Najkorzystniejsza oferta przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i nie może on zwiększyć tej kwoty. Cena oferty najkorzystniejszej to 559 650,00 zł brutto, zaś kwota, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, to 530 000,00 zł brutto.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 559650,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 559650,00 PLN
| 2022-11-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |