Przebudowa ul. Dzikiej w Pęcicach Małych w Gminie Michałowice
GMINA MICHAŁOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00445063
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00445063/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-17 15:55
- Lokalizacja
- Reguły, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-721ab8b8-4a31-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5342480595
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00445063 z dnia 2022-11-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Dzikiej w Pęcicach Małych w Gminie Michałowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MICHAŁOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269290
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Powstańców Warszawy 1
1.5.2.) Miejscowość: Reguły
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-816
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 22 350 91 91
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@michalowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.michalowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.michalowice.pl/zamowienia-publiczne/ogloszenia-przetargow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ul. Dzikiej w Pęcicach Małych w Gminie Michałowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-721ab8b8-4a31-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00445063
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00022724/25/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.50 Przebudowa ul. Dzikiej w Pęcicach Małych w Gminie Michałowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00389762/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.68.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 589920,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z przebudową ulicy Dzikiej w miejscowości Pęcice Małe na terenie gminy Michałowice. Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę drogi ulicy Dzikiej na odcinku ok. 650,00 mb (od ul. Komorowskiej do ul. Leśnej – bez skrzyżowania z ul. Skowronków), polegającą na remoncie istniejącej nawierzchni drogi, chodników, progów spowalniających w zakresie przełożenia kostki betonowej oraz miejscowej wymiany zniszczonej kostki betonowej na nową jak również miejscową wymianą podbudowy drogi.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje poniższy zakres prac, polegający m.in. na wykonaniu:
1) robót przygotowawczych,
2) robót rozbiórkowych,
3) wykonaniu podbudowy,
4) wymianie zniszczonych krawężników,
5) przełożeniu zapadniętej kostki betonowej,
6) wymianie uszkodzonej lub zdegradowanej kostki betonowej.
3. Szczegółowy zakres prac przewidzianych do wykonania określony został w:
1) SST,
2) Rysunku graficznym (mapa),
3) Przedmiarach,
stanowiących załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 479956,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 997260,90 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 479956,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Terenowych Budowlanych i Porządkowych Margot Małgorzata Szymańska w spadku
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 521-012-82-23
7.3.3) Ulica: ul. Pasaż Ursynowski 11
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-784
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 479956,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-11-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |