Remont drogi gminnej ul. Żurawiej w miejscowości Celestynów
GMINA CELESTYNÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00445444
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00445444/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-18 08:47
- Lokalizacja
- Celestynów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3268015e-4e15-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5321057650
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00445444 z dnia 2022-11-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej ul. Żurawiej w miejscowości Celestynów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CELESTYNÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013268965
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Regucka 3
1.5.2.) Miejscowość: Celestynów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-430
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 22 789 70 60
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@celestynow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.celestynow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://celestynow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej ul. Żurawiej w miejscowości Celestynów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3268015e-4e15-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00445444
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027233/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Remont drogi gminnej ul. Żurawiej w miejscowości Celestynów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00396063/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIZPiFZ.271.70.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont drogi gminnej ul. Żurawiej w miejscowości Celestynów, który polega na wykonaniu:
1) Robót pomiarowych przy liniowych robotach drogowych na długości 0,04 km
2) Frezowania korekcyjnego nawierzchni bitumicznej o gr. do 2 cm z wywozem materiału z rozbiórki na odl. do 1 km – 451,00 m
3) Mechanicznej rozbiórki krawężników betonowych- 37,00 m²
4) Mechanicznej rozbiórce nawierzchni progów z kostki betonowej z wywozem- 37,00 m²
5) Mechanicznej rozbiórce podbudowy z tłucznia kamiennego pod nowe progi – 11,10 m³
6) Transporcie i utylizacji urobku z rozbiórek nawierzchni- 23,08 m³
7) Regulacji pionowej studzienek dla zaworów wodociągowych i gazowych w ilości 16 sztuk.
8) Regulacji pionowej studzienek dla włazów kanałowych w ilości 2 sztuki
9) Profilowaniu i zagęszczaniu podłoża wykonane mechanicznie w gruncie kat. II-IV pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni- 37,00 m²
10) Podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem w ilości 25 kg/ m², warstwa o grubości po zagęszczeniu 15 cm – 37,00 m²
11) Podbudowy betonowej o grubości po zagęszczeniu 20 cm pielęgnowane piaskiem i wodą– 37,00 m²
12) Nawierzchnii z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm koloru czerwonego typ Behaton układana na podsypce cementowo-piaskowej gr. 4 cm- progi U-16a– 37,00 m²
13) Krawężnikiów betonowych wtopionych o wymiarach 12x25 cm z ławami C12/15 na podsypce cementowo-piaskowej o długości 36,00 m
14) Naprawie nawierzchni bitumicznej poprzez wycięcie zniszczonych i spękanych powierzchni z 0.5m zapasem, uzupełnienie i zagęszczenie podbudowy i odtworzenie warstw bitumicznych gr. ok. 5 cm, roboty remontowe- cięcie piłą nawierzchni bitumicznych na gł. ok. 5 cm- – 540,00 m²
15) Skropieniu asfaltem nawierzchni drogowych- 1802,00 m²
16) Nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o grubości po zagęszczeniu 5 cm (warstwa ścieralna) AC 11S 50/70- 1802,00 m²
17) Oznakowaniu poziomym jezdni farbą chlorokauczukową- linie P-25- 4,64 m²
18) Nawierzchni poboczy z tłucznia 0/31,5mm- warstwa górna o gr. po uwałowaniu 10 cm- 457,50 m²
19) Oplotu rowu pod rozsączenie z geowłókniny (oplot 3.0m x długość 72m)- 216,00 m²
20) Ułożeniu rury drenarskiej 160 mm w oplocie z geowłókniny o długości 72,00 m
21) Zasypce odwodnienia (rur drenażowych) z kruszyw łamanych 31, 5-36 mm, grubość ok. 50 cm (górna warstwa gr. 10 cm z grysu, krotność=2 - 49,00 m²
2. Wykonawca zapewni obsługę kierownika budowy, który posiada uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności w specjalności inżynieryjnej drogowej, która jest aktualnie wpisaną ma listę członków właściwej Izby samorządu zawodowego.
3. Warunki wykonania przedmiotu zamówienia i pozostałe szczegóły opisu przedmiotu zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy – załącznik nr 5 do SWZ oraz w dokumentacji projektowej (załącznik nr 6 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 10 listopada 2022 r. Zamawiający dokonał wyboru oferty złożonej przez Konsorcjum firm: DROGMAX Marcin Kot - Lider Konsorcjum i JTM Construction Sp. z o.o. - Partner Konsorcjum jako najkorzystniejszej. Pismem z dnia 14 listopada 2022 r. Wykonawca poinformował o odstąpieniu od podpisania umowy. W postępowaniu wpłynęła 1 oferta, dlatego Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 268032,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 268032,99 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 268032,99 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-11-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |