Zimowe utrzymanie dróg gminnych i chodników na terenie Gminy Węgierska Górka w sezonie 2022/2023- drugie postępowanie.
Gmina Węgierska Górka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00445544
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-18 09:12
- Lokalizacja
- Węgierska Górka, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5532510454
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
4 przyznane
WOJCIECH GAWEŁWęgierska Górka, PL
125 000 PLN"BESKID-EKOSYSTEM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCięcina, PL
155 000 PLNWOJCIECH GAWEŁWęgierska Górka, PL
125 000 PLNWOJCIECH GAWEŁWęgierska Górka, PL
155 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.