Przebudowa drogi powiatowej Nr 1463N na odcinku Klebark Wielki – Klewki.
POWIATOWA SŁUŻBA DROGOWA W OLSZTYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00445608
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00445608/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-18 09:26
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ac3882b4-3f0e-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 7393019602
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00445608 z dnia 2022-11-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej Nr 1463N na odcinku Klebark Wielki – Klewki.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWA SŁUŻBA DROGOWA W OLSZTYNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510866733
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Cementowa 3
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-429
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: psd@powiat-olsztynski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.psd.olsztyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/6690961.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
działalność wspomagajaca transport lądowy, pozostała
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej Nr 1463N na odcinku Klebark Wielki – Klewki.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac3882b4-3f0e-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00445608
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031469/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Przebudowa odcinka drogi powiatowej Nr 1463N Klebark Wielki do skrzyzowania z DK53 w msc. Klewki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00367969/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.262.53.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z realizacją inwestycji pn.: Przebudowa drogi powiatowej Nr 1463N na odcinku Klebark Wielki - Klewki”.
2. Roboty budowlane związane z realizacją przedmiotowego zamówienia będą wykonywane na podstawie pozwolenia na budowę- decyzja ZRID Pur/42/2017 z dnia 22.06.2017 r.
3. Przedmiot zamówienia realizowany będzie na podstawie: dokumentacji projektowej „Przebudowa odcinków dróg powiatowych nr 1464N od wiaduktu w miejscowości Ostrzeszewo przez m. Klebark Wielki dalej 1463N do skrzyżowania z DK53 w m. Klewki” opracowanej przez firmę Neox Spółka z o.o., ul. Wały Piastowskie 1/1508, 80-855 Gdańsk, projektu stałej organizacji ruchu, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót, przedmiaru robót, ustaleń SWZ, zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami i sztuką budowlaną oraz postanowieniami umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty - 10451561,49 zł brutto przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia – 9139568,46 zł brutto, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.| 2022-11-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |