Świadczenie usług transportowych dla uczestników projektu w ramach projektu „ŁĘCZYCKA INTEGRACJA II”
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ŁĘCZYCY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00023672
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00023672/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-10 14:07
- Lokalizacja
- Łęczyca, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1519761d-0b94-466e-b976-c76e7ced3fd4
- Identyfikator
- 7751633057
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00023672 z dnia 2025-01-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług transportowych dla uczestników projektu w ramach projektu
„ŁĘCZYCKA INTEGRACJA II”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ŁĘCZYCY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004730735
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ozorkowska 8
1.5.2.) Miejscowość: Łęczyca
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mopsleczyca.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mopsleczyca.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1519761d-0b94-466e-b976-c76e7ced3fd41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług transportowych dla uczestników projektu w ramach projektu„ŁĘCZYCKA INTEGRACJA II”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1519761d-0b94-466e-b976-c76e7ced3fd4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00023672
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00439265/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Świadczenie usług transportowych dla uczestników projektu w ramach projektu „ŁĘCZYCKA INTEGRACJA II”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
pn. „ŁĘCZYCKA INTEGRACJA II” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Regionalnego Programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, Priorytet FELD.07 „Fundusze europejskie dla zatrudnienia i integracji w Łódzkiem”, Działanie FELD.07.09 „Usługi społeczne i zdrowotne”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00671860
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MOPS.271.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 94444,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa transportowa door to door dla uczestników projektu potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu zamieszkujących teren Miasta Łęczyca, w przypadku których potrzeba wsparcia w codziennym funkcjonowaniu ogranicza bądź wyklucza korzystanie z innych powszechnie dostępnych środków lokomocji. Usługa transportowa realizowana będzie w oparciu o opracowany regulamin. Usługa transportowa świadczona będzie, przez pięć dni w tygodniu. Wsparcie adresowane jest do grupy docelowej projektu „ŁĘCZYCKA INTEGRACJA II”. Zamawiający przewiduje, iż z transportu specjalistycznego będzie korzystać 10 osób.
Miejsce realizacji zamówienia:
Zakres usług objętych zamówieniem obejmuje transport 10 uczestników projektu pn. „ŁĘCZYCKA INTEGRACJA II” do miejsc wskazanych przez uczestników projektu.
Termin realizacji: od dnia zawarcia umowy do 31.10.2027 r. lub do wyczerpania przewidzianej liczby kilometrów. Wykonawca jest zobowiązany do świadczenia usługi w sposób ciągły.
Transport świadczony będzie 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.
SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA STANOWI ZAŁACZNIK NR 6 DO SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
60140000-1 - Nieregularny transport osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu do upływu składania ofert wpłynęły dwie oferty.OFERTA NR 1
BUS-CAR SERVICE Sp. z o.o., 25-516 Kielce, ul. Kolberga 9. Cena oferty brutto: 357 000,00 zł.
OFERTA NR 2
MEMEKBUS Przemysław Bechciński, Adres Wykonawcy Lubień 41, 99-100 Łęczyca.
Cena oferty brutto: 102 000,00 zł. - odrzucona na podstawie art. 226 ust 1 pkt 5 i 10 ustawy
PZP.
Przed otwarciem ofert Zamawiający działając na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy PZP, zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o maksymalnej kwocie jaką zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia, tj. 102 000,00 zł brutto.
Wobec tego, że cena oferty nr 1 przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia Zamawiający unieważnił niniejsze postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2025-01-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |