„Utrzymanie przejezdności (odśnieżanie) i zwalczanie śliskości zimowej na terenie gminy Pleśna (akcja zimowa) w sezonie zimowym 2022/2023, 2023/2024 w podziale na części”
Gmina Pleśna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00445952
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-18 10:41
- Lokalizacja
- Pleśna, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8732978229
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżania
Wykonawcy
4 przyznane
JÓZEF GAWRONJanowice, PL
185 000 PLNSTANISŁAW KOCIKJanowice 190, PL
185 000 PLNMARCIN IWANIECSiedliska, PL
185 000 PLNSTEFAN OLEŚKIEWICZŚwiebodzin 61, PL
64 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.