Przebudowa i rozbudowa budynku GOPS w Gorlicach o szyb windowy oraz dostosowanie do przepisów sanitarnych i PPOŻ w ramach inwestycji pn. „Przebudowa infrastruktury społecznej w gminie Gorlice”
Gmina Gorlice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00446239
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00446239/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-18 11:39
- Lokalizacja
- Gorlice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bac80c95-3a3a-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 7382131749
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00446239 z dnia 2022-11-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i rozbudowa budynku GOPS w Gorlicach o szyb windowy oraz dostosowanie do przepisów sanitarnych i PPOŻ w ramach inwestycji pn. „Przebudowa infrastruktury społecznej w gminie Gorlice”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GORLICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892216
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 11 Listopada 2
1.5.2.) Miejscowość: Gorlice
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 183535762
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gmina.gorlice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina.gorlice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_gorlice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i rozbudowa budynku GOPS w Gorlicach o szyb windowy oraz dostosowanie do przepisów sanitarnych i PPOŻ w ramach inwestycji pn. „Przebudowa infrastruktury społecznej w gminie Gorlice”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bac80c95-3a3a-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00446239
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00022241/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Przebudowa i rozbudowa budynku GOPS w Gorlicach o szyb windowy oraz dostosowanie do przepisów sanitarnych i PPOŻ w ramach inwestycji pn. „Przebudowa infrastruktury społecznej w gminie Gorlice”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00359135/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.19.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania p.n. „Przebudowa i rozbudowa budynku GOPS w Gorlicach o szyb windowy oraz dostosowanie do przepisów sanitarnych i PPOŻ w ramach inwestycji pn. „Przebudowa infrastruktury społecznej w gminie Gorlice”, obejmującego budowę szybu windowego wraz z dostosowaniem przegród zewnętrznych, wykonanie nowej instalacji c.o. i hydrantowej oraz elektrycznej w zakresie zgodnym z projektem oraz wymianę stolarki na ppoż.
Celem inwestycji jest zwiększenie dostępności architektonicznej budynku Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej poprzez m. in. montaż windy zewnętrznej. Realizacja inwestycji zapewni dostęp mieszkańcom gminy do świadczeń pomocy społecznej oraz aktywizacji zawodowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45313100-5 - Instalowanie wind
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
45316200-7 - Instalowanie urządzeń sygnalizacyjnych
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1096183,38 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1200000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1096183,38 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Krystian Uryga URBUD Usługi Remontowo
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 734-288-52-70
7.3.4) Miejscowość: Łęka
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1096183,38 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
| 2022-11-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |