Modernizacja ujęcia wody w miejscowości Włostów

Gmina Lipnik

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00446334
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00446334/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-18 11:57
Lokalizacja
Lipnik, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4709b87b-672a-11ed-abdb-a69c1593877c
Identyfikator
8631605917
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

P.P.H.U. "KAROCEZA" S.C. ANNA LUZAK, CEZARY LUZAK SPÓŁKA CYWILNAKonary, PL · lot 0
2 674 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00446334 z dnia 2022-11-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja ujęcia wody w miejscowości Włostów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lipnik

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409838

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lipnik 20

1.5.2.) Miejscowość: Lipnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-540

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@lipnik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lipnik.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja ujęcia wody w miejscowości Włostów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4709b87b-672a-11ed-abdb-a69c1593877c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00446334

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00034005/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja ujęcia wody w miejscowości Włostów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W dwóch postępowaniach na przedmiotowe zadanie prowadzonych uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja ujęcia wody w m. Włostów polegająca na wymianie rurociągów tłocznych ze studni głębinowych do zbiorników wyrównawczych, rurociągów ssawnych wraz armaturą odcinającą, remont stacji uzdatniania. Przebudowa rurociągów technologicznych na stacji uzdatniania wody. Wymiana szaf sterowniczych elektrycznych.
Projekt przewiduje prace w zakresie:
- demontażu i wymiany pomp głębinowych, zamontowaniu płaszczy chłodzących dla dwóch studni,
- doboru pompy głębinowej dla jednej studni i montażu płaszcza,
- wymiany i montażu sond hydrostatycznych i sterowania pomp głębinowych,
- wymiany rurociągów tłocznych międzyobiektowych wykonanych ze stali nierdzewnej o średnicach DN80i DN100 połączonych kołnierzami,
- wymiany rurociągów międzyobiektowych ze stali nierdzewnej o średnicach od DN100 do DN150 wraz z kształtkami i armaturą,
- wymiany rurociągów wewnątrz budynku technologicznego,
- wymiany rurociągów wewnątrz zbiorników wyrównawczych,
- demontaż istniejących elementów obudowy studni i przygotowanie terenu (2 studnie),
- montaż obudowy studni, w tym obudowy naziemnej z podstawą i armaturą ze stali nierdzewnej (2 studnie),
- remont instalacji elektroenergetycznej,
- remont hali i kanału technologicznego, w tym remont kanalizacji,
- montaż filtra odmanganiającego wodę oraz zestawu hydroforowego wielopompowego,
- montaż sterylizatora UV,
- remont instalacji chlorowania wody w istniejącym pomieszczeniu chlorowni.
Sporządzenie inwentaryzacji geodezyjnej – powykonawczej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.H.U. KAROCEZA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8641959172

7.3.4) Miejscowość: Konary

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2674000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-12-20
2022-11-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane