Dostawa sprzętu komputerowego oraz podzespołów z podziałem na cztery części.
Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00446386
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-18 12:07
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7811857850
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Komputer biurkowyPamięci do przechowywania danychAkcesoria zasilająceStacje robocze
Wykonawcy
4 przyznane
VIRTUAL TECHNOLOGIES IT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCIBytom, PL
168 633 PLNVIRTUAL TECHNOLOGIES IT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCIBytom, PL
18 450 PLNVIRTUAL TECHNOLOGIES IT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCIBytom, PL
18 450 PLNVIRTUAL TECHNOLOGIES IT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCIBytom, PL
34 194 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.