Dostawa i montaż kompletnych mikroinstalacji prosumenckich wykorzystujących odnawialne źródła energii na terenie Wałbrzyskiego Centrum Rekreacyjno-Sportowego AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o. w formule zapro(...)
Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Wałbrzychu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00446630
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00446630/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2022-11-18 12:49
- Lokalizacja
- Wałbrzych, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-229ddbd9-488e-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 8862588515
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00446630 z dnia 2022-11-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż kompletnych mikroinstalacji prosumenckich wykorzystujących odnawialne źródła energii na terenie Wałbrzyskiego Centrum Rekreacyjno-Sportowego AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o. w formule zapro(...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Wałbrzychu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 891322535
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kolejowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@mzuk.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzuk.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,103069,500d89b9ff6dde65497239b6194fe83e.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż kompletnych mikroinstalacji prosumenckich wykorzystujących odnawialne źródła energii na terenie Wałbrzyskiego Centrum Rekreacyjno-Sportowego AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o. w formule zapro(...)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-229ddbd9-488e-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00446630
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Budowa infrastruktury służącej wytwarzaniu energii pochodzącej z promieniowania słonecznego przez członków Wałbrzyskiego Klastra Energetycznego w formule zaprojektuj i wybuduj2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00386277/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 31/ZSiZO/TP/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 520000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja (przygotowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie dostaw urządzeń wraz z wykonaniem koniecznych robót montażowych i budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj”) inwestycji pn.: „Przedsięwzięcie polegające na budowie farmy fotowoltaicznej dla Wałbrzyskiego Centrum Sportowo-Rekreacyjnego AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.
z siedzibą w Wałbrzychu, ul. Ratuszowa 6” w ramach projektu „Budowa (w tym zakup niezbędnych urządzeń) infrastruktury służącej do wytwarzania energii pochodzącej z promieniowania słonecznego przez członków Wałbrzyskiego Klastra Energetycznego” (dalej również: „Projekt”).
4.5.3.) Główny kod CPV: 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-11-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |