Budowa/przebudowa chodników w ramach przebudowy dróg powiatowych na terenie Powiatu Kartuskiego – zamówienie podobne.
Powiat Kartuski - Zarząd Dróg Powiatowych w Kartuzach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00446784
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00446784/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-18 13:12
- Lokalizacja
- Kartuzy, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-19e6144d-5909-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5891648543
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00446784 z dnia 2022-11-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa/przebudowa chodników w ramach przebudowy dróg powiatowych na terenie Powiatu Kartuskiego – zamówienie podobne.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kartuski - Zarząd Dróg Powiatowych w Kartuzach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191687253
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gdańska 26
1.5.2.) Miejscowość: Kartuzy
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-300
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 586810715
1.5.8.) Numer faksu: 586811522
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdpk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdp.kartuzy.ibip.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami powiatowymi na terenie Powiatu Kartuskiego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa/przebudowa chodników w ramach przebudowy dróg powiatowych na terenie Powiatu Kartuskiego – zamówienie podobne.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-19e6144d-5909-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00446784
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00338248/43/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Budowa/przebudowa chodników w ramach przebudowy dróg powiatowych na terenie Powiatu Kartuskiego – zamówienie podobne.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00417549/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający zamierza udzielić zamówienia zgodnie z przepisami ustawy z dnia
11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 ze zm.)
w trybie zamówienia z wolnej ręki w oparciu o art. 305 ust. 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy, ponieważ dotychczasowemu wykonawcy robót budowlanych, wyłonionemu w trybie podstawowym bez negocjacji proponuje się wykonanie zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Ewentualne udzielenie przedmiotowego zamówienia było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości; (zamówienie w trybie podstawowym bez negocjacji na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp, ogłoszenie o zamówieniu nr ogłoszenia: 2022/BZP 00208884/01 z dnia 14.06.2022 r. – roboty budowlane).
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.4.2201.40.2022.BK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 161476,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przebudowa/modernizacja chodnika w miejscowości Staniszewo w ciągu drogi powiatowej nr 1907G
1)Wytyczenie geodezyjne inwestycji wraz z wykonaniem geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej km 0,145
2) Usunięcie krzewów i krzaków m2 150,00
3) Usunięcie karpiny wraz z pnaikiem szt. 12,00
4) Usunięcie warstwy ziemi urodzajnej gr. 15cm z wywozem nadmiaru urobku m2 290,00
5) Rozebranie istniejących zjazdów bitumicznych m2 35,00
6) Rozbiórka krawężników betonowych mb 145,00
7) Wykonanie wykopów w gruntach nieskalistych z wywozem m3 29,00
8) Wykonanie nasypów z gruntu z dokopu m3 29,00
9) Podbudowa z kruszywa naturalnego 0-20 mm o grubości 15 cm
m2 35,00
10) Podbudowa z mieszanki niezwiązanej C90/3 m2 243,00
- o grubości 15 cm
11) Podbudowa z mieszanki niezwiązanej C90/3
- o grubości 25 cm m2 35,00
12) Nawierzchnia z kostki betonowej na podsypce cementowo piaskowej gr. 5cm:
- o grubości 8 cm m2 35,00
13) Nawierzchnia z kostki betonowej na podsypce cementowo piaskowej gr. 3cm:
- o grubości 6 cm m2 243,00
14) Umocnienie skarp, rowów i ścieków m2 145,00
- humusowanie o gr. 15cm
15) Oznakowanie pionowe - do przestawienia
-znaki D - średnie szt. 1,00
16) Krawężniki betonowe 15x30x100 na ławie betonowej z oporem mb 135,00
17) Krawężniki betonowe 15x22x100 najazdowe na ławie betonowej z oporem (najazd na zjazdy od jezdni) mb 10,00
18) Oporniki betonowe 12x25x100 na podsypce cem-piask bez ławy mb 12,00
19) Obrzeże betonowe 8x30x100 na podsypce cementowo - piaskowej mb 139,00
20) Cięcie krawędzi jezdni wzdłuż krawężnikó mb 145,00
21) Uzupełnienie szczeliny pomiędzy jezdnią a krawężnikami mieszanką mineralno-asfaltową na gorąco gr. 6cm m2 14,50
22) Regulacja studni teletechnicznej szt. 1,00
2. Przebudowa chodnika w miejscowości Sianowo w ciągu drogi powiatowej nr 1907G
1) Wytyczenie geodezyjne inwestycji wraz z wykonaniem geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej km 0,142
2) Usunięcie warstwy ziemi urodzajnej gr. 15cm z wywozem nadmiaru urobku m2 10,00
3) Rozebranie istniejącego chodnika bitumicznego m2 280,00
4) Rozbiórka krawężników betonowych mb 142,00
5) Wykonanie wykopów w gruntach nieskalistych z wywozem m3 28,00
6) Wykonanie nasypów z gruntu z dokopu m3 20,00
7) Podbudowa z mieszanki niezwiązanej C90/3 m2 280,00
- o grubości 15 cm
8) Nawierzchnia z kostki betonowej na podsypce cementowo piaskowej gr. 3cm:
- o grubości 6 cm m2 280,00
9) Krawężniki betonowe 15x30x100 na ławie betonowej z oporem mb 121,00
10) Krawężniki betonowe 15x22x100 najazdowe na ławie betonowej z oporem mb 21,00
11) Obrzeże betonowe 8x30x100 na podsypce cementowo - piaskowej mb 30,00
12) Cięcie krawędzi jezdni wzdłuż krawężnikó mb 142,00
13) Regulacja studni teletechnicznej szt. 1,00
14) Uzupełnienie szczeliny pomiędzy jezdnią a krawężnikami mieszanką mineralno-asfaltową na gorąco gr. 6cm m2 14,20
3. Przebudowa Chodnika w miejscowości Kczewo w ciągu drogi powiatowej nr 1900G
1) Wytyczenie geodezyjne inwestycji wraz z wykonaniem geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej km 0,100
2) Usunięcie warstwy ziemi urodzajnej gr. 15cm z wywozem nadmiaru urobku m2 85,00
3) Rozebranie istniejącego chodnika z płytek betopnowych 50x50cm m2 160,00
4) Rozbiórka krawężników betonowych mb 4,00
5) Rozbiórka obrzeży betonowych mb 175,00
6) Wykonanie wykopów w gruntach nieskalistych z wywozem m3 16,00
7) Podbudowa z mieszanki niezwiązanej C90/3 m2 160,00
- o grubości 15 cm
8) Nawierzchnia z kostki betonowej na podsypce cementowo piaskowej gr. 3cm:
- o grubości 6 cm m2 160,00
9) Krawężniki betonowe 15x30x100 na ławie betonowej z oporem mb 4,00
10) Obrzeże betonowe 8x30x100 na podsypce cementowo - piaskowej mb 175,00
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 198616,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 198616,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 198616,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VIABET Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5892011546
7.3.3) Ulica: Lęborska 6A
7.3.4) Miejscowość: Sierakowice
7.3.5) Kod pocztowy: 83-340
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19861610 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-11-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |