Realizacja studiów podyplomowych dla nauczycieli w ramach projektu grantowego nr powr.04.01.00-00-ds10/19 pn. „Dostępna szkoła - innowacyjne rozwiązania…”
Miasto Białystok
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00447311
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-18 14:36
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9662117220
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi edukacji osób dorosłych oraz inneUsługi e-learningUsługi szkolenioweUsługi szkolenia personelu
Wykonawcy
5 przyznanych
Wyższa Szkoła Nauk Pedagogicznych w WarszawieWarszawa, PL
10 800 PLNWyższa Szkoła Nauk Pedagogicznych w WarszawieWarszawa, PL
10 800 PLNWyższa Szkoła Nauk Pedagogicznych w WarszawieWarszawa, PL
7200 PLNWyższa Szkoła Nauk Pedagogicznych w WarszawieWarszawa, PL
3600 PLNWyższa Szkoła Nauk Pedagogicznych w WarszawieWarszawa, PL
7200 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.