Budowa odwodnienia wzdłuż drogi krajowej nr 42 w miejscowości Styków przy ulicy Świętokrzyskiej
Gmina Brody
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00447354
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00447354/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-18 14:45
- Lokalizacja
- Brody, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d7f240e3-5439-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 6641940504
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00447354 z dnia 2022-11-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa odwodnienia wzdłuż drogi krajowej nr 42 w miejscowości Styków przy ulicy Świętokrzyskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brody
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010004
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stanisława Staszica
1.5.2.) Miejscowość: Brody
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-230
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 412711231
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: alicja.jasztal@brody.info.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.brody.info.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminabrody.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa odwodnienia wzdłuż drogi krajowej nr 42 w miejscowości Styków przy ulicy Świętokrzyskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d7f240e3-5439-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00447354
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00022580/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa odwodnienia wzdłuż drogi krajowej nr 42 w miejscowości Styków przy ulicy Świętokrzyskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00408281/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I.271.50.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie inwestycji polegającej na budowie kanalizacji deszczowej ujmującej wody opadowe i roztopowe z terenu zlewni ciążącej do drogi krajowej 42 w miejscowości Styków ul. Świętokrzyska i po oczyszczeniu ich w separatorze koalescencyjnym z osadnikiem odprowadzenie ich do koryta wody płynącej pn. „Ciek
z Kuczowa”. Do zadań Wykonawcy należy również wykonanie projektu tymczasowej organizacji ruchu, dokonanie zajęcia pasa drogowego na czas prowadzenia robót oraz wykonanie inwentaryzacji powykonawczej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt budowlany, specyfikacja techniczna oraz przedmiar robót, stanowiące załączniki do obowiązującej Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Posługiwanie się nazwami producentów (produktów) ma wyłącznie charakter poglądowy. Wskazane parametry dotyczą minimalnych wymagań jakościowych, w związku z tym dopuszcza się produkty o wskazanych parametrach lub lepszych.
Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę pełnej gwarancji i rękojmi na przedmiot zamówienia na okres minimum 36 miesięcy dla robót budowlanych licząc od dnia odbioru końcowego przedmiotu umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2022-11-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |