ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA REMONCIE PLACU ZABAW PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 199 W ŁODZI UL. ELSNERA 8

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 199 IM. JULIANA TUWIMA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00447685
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00447685/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-19 21:24
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e408f03d-454e-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
7281159858
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00447685 z dnia 2022-11-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA REMONCIE PLACU ZABAW PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 199 W ŁODZI UL. ELSNERA 8

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 199 IM. JULIANA TUWIMA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470009630

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Elsnera 8

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 92-504

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@sp199.elodz.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.sp199.edu.lodz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/jednostki_uml

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA REMONCIE PLACU ZABAW PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 199 W ŁODZI UL. ELSNERA 8

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e408f03d-454e-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00447685

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00379996/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2/SP199/TP/RB/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA REMONCIE PLACU ZABAW PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 199 W ŁODZI UL. ELSNERA 8

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie na realizację zamówienia wpłynęła 1 oferta:

Oferta. 1 – Usługi Komunalne "TICET" Jacek Czach, ul. Bracka 51/19, 91-717 Łódź
za cenę – 368 461,87 zł brutto
okres gwarancji – 60 miesięcy


Zamawiający na sfinansowanie zamówienia zamierzał przeznaczyć kwotę – 281 304,00 złotych brutto (Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najtańszej oferty).

Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych - „ Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: 3) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
2022-11-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane