Wykonanie zabudowy meblowej wg. projektu na potrzeby Teatru Kameralnego w Bydgoszczy

Teatr Kameralny w Bydgoszczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00447705
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00447705/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2022-11-20 11:16
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f1530224-3376-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
9532772541
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie zabudowanych mebliMeble różne

Wykonawcy

1 przyznane

MOBILIANI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBYDGOSZCZ, PL · lot 0
37 542,37 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00447705 z dnia 2022-11-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie zabudowy meblowej wg. projektu na potrzeby
Teatru Kameralnego w Bydgoszczy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Teatr Kameralny w Bydgoszczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384789040

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Grodzka 14-16

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-109

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: 885-904-192

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@teatrkameralny.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://teatrkameralny.com/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/teatrkameralny

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie zabudowy meblowej wg. projektu na potrzeby
Teatru Kameralnego w Bydgoszczy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f1530224-3376-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00447705

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00007863/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup wyposażenia meblowego dla Teatru Kameralnego w Bydgoszczy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00346367/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TK-15/PP/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 60975,60 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na wymiar zabudowy meblowej, na potrzeby Teatru Kameralnego w Bydgoszczy, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia oraz projektem. Zakres zamówienia obejmuje także rozładunek, wniesienie do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, a także montaż mebli. Montaż będzie poprzedzony dokonaniem odpowiednich, dokładnych pomiarów na koszt Wykonawcy i będzie polegał w szczególności na ustawieniu, powieszeniu, przymocowaniu i wypoziomowaniu poszczególnych elementów składających się na przedmiot zamówienia. Zamawiający wymaga, aby oferowane meble były wykonane z materiałów dopuszczonych do obrotu na rynku krajowym oraz spełniały wymagane parametry i standardy jakościowe. Użyte do produkcji mebli komponenty muszą posiadać odpowiednie atesty oraz spełniać wymagania aktualnie obowiązujących norm odnoszące się do jakości produktów oraz bezpieczeństwa ich użytkowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421153-1 - Instalowanie zabudowanych mebli

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39151000-5 - Meble różne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 37542,37 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 610388,73 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 37542,37 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MOBILIANI SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5542901469

7.3.3) Ulica: K.SZAJNOCHY 14

7.3.4) Miejscowość: BYDGOSZCZ

7.3.5) Kod pocztowy: 85-738

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3754237 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

2022-11-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi