Poprawa infrastruktury kulturalnej w Gminie Łomża poprzez modernizację i rozbudowę świetlicy wiejskiej w Gaci Etap I rozbudowa budynku świetlicy - stan surowy zamknięty
Gmina Łomża
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00447736
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00447736/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-20 16:00
- Lokalizacja
- Łomża, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-812d97e7-2d17-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 7181268329
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00447736 z dnia 2022-11-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa infrastruktury kulturalnej w Gminie Łomża poprzez modernizację i rozbudowę świetlicy wiejskiej w Gaci Etap I rozbudowa budynku świetlicy - stan surowy zamknięty
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łomża
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669944
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marii Skłodowskiej-Curie 1a
1.5.2.) Miejscowość: Łomża
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-400
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminalomza.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://gminalomza.pl/bip/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://gminalomza.pl/bip/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa infrastruktury kulturalnej w Gminie Łomża poprzez modernizację i rozbudowę świetlicy wiejskiej w Gaci Etap I rozbudowa budynku świetlicy - stan surowy zamknięty2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-812d97e7-2d17-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00447736
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031278/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Poprawa infrastruktury kulturalnej w Gminie Łomża poprzez modernizację i rozbudowę świetlicy wiejskiej w Gaci
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00333741/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WR.271.1.16.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Planowana przebudowa i rozbudowa wykonana będzie w technologii tradycyjnej murowanej i żelbetowej, Dach dwuspadowy pokryty blachodachówką w kolorze grafitowym, kąt nachylenia 30st., konstrukcja dachu wykonana jako kratownica. Podczas budowy należy użyć materiałów z atestem z dopuszczeniem dla budownictwa. Każdy wyrób budowlany znajdujący się na rynku powinien mieć certyfikat zgodności z Polską Normą lub Aprobatą Techniczną albo deklarację zgodności producenta z Polską Normą lub Aprobatą Techniczną. Wyrób powinien być oznaczony znakiem budowlanym CE lub B.
Technologia budowania tradycyjna przy użyciu podstawowych urządzeń i maszyn. Ewentualne wykopy ziemne należy wykonać przy użyciu sprzętu mechanicznego powszechnie stosowanego. Teren, na którym będą prowadzone prace zostanie ograniczony tylko do miejsca budowy i prowadzonych wykopów.
W skład przedmiotowej inwestycji wchodzą elementy:
- roboty ziemne związane z usunięciem humusu i wykopami pod fundamenty,
- wykonanie ław fundamentowych i fundamentów (prace zbrojarskie, betonowanie, murowanie ścian, izolacje przeciwwilgociowe powierzchni poziomych i pionowych, itp.)
- przyziemie (prace murowe, zbrojenie i wylewanie słupów żelbetowych, wykonanie otworów pod stolarkę okienną i drzwiową, wykonanie podciągów i wieńców, murowanie kominów, montaż stolarki okiennej
i drzwiowej w kolorze grafitowym, itp.),
- wykonanie dachu (prace rozbiórkowe części dachu na istniejącym budynku, wykonanie konstrukcji dachu, krycie blachodachówką (grafit), montaż obróbek blacharskich, montaż rynien i rur spustowych stalowych lub PVC w kolorze szarym, metalicznym, itp.)
Szczegółowy opis, zakres robót wraz z ilościami, technologią wykonania i kolorystyką został podany w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik do niniejszej specyfikacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 315937,78 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 331430,67 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 315937,78 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUD-MAR USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE MARCIN KOZŁOWSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7181859668
7.3.3) Ulica: SZEROKA 11
7.3.4) Miejscowość: Łomża
7.3.5) Kod pocztowy: 18-400
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 31593778 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-218.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-11-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |