Wykonanie robót budowlano – instalacyjnych związanych z wymianą pokrycia dachu i instalacji odgromowej w budynku Ośrodka Rehabilitacji Dziennej w Kisielnicy
Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00447877
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00447877/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-21 08:24
- Lokalizacja
- Łomża, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bfe3a367-4a27-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 7181689321
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00447877 z dnia 2022-11-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlano – instalacyjnych związanych z wymianą pokrycia dachu i instalacji odgromowej w budynku Ośrodka Rehabilitacji Dziennej w Kisielnicy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450665024
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Piłsudskiego 11
1.5.2.) Miejscowość: Łomża
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-400
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpital-lomza.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-lomza.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.szpital-lomza.pl/index.php?k=1231.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlano – instalacyjnych związanych z wymianą pokrycia dachu i instalacji odgromowej w budynku Ośrodka Rehabilitacji Dziennej w Kisielnicy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bfe3a367-4a27-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00447877
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033784/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Wykonanie robót budowlano-instalacyjnych związanych z wymianą pokrycia dachu i instalacji odgromowej w budynku Ośrodka Rehabilitacji Dziennej w Kisielnicy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00389599/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZT-SZP-226/01/72/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 308943,09 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano – instalacyjnych związanych z wymianą pokrycia dachu i instalacji odgromowej w budynku Ośrodka Rehabilitacji Dziennej w Kisielnicy.
1.1. Przedmiot zamówienia jest realizowany na podstawie Decyzji nr 562/2021 z dnia 30 września 2021 roku (ROŚB.6740.1.504.2021) wydanej przez Starostę Łomżyńskiego dotyczącej zatwierdzenia projektu budowalnego i udzielenia pozwolenia na budowę. obejmującą przebudowę i remont istniejącego budynku Ośrodka Rehabilitacji Dziennej w Kisielnicy ( były ) spichlerz)oraz budowę zbiornika na ścieki bytowe o pojemności 9,7 m3 i zbiornika na odchody zwierzęce o pojemności 9,7 m3 na działce numer 155/18 obręb ewidencyjny 0015 Kisielnica ,jednostka ewidencyjna 200705_2 Piątnica . Decyzja stanowi Załącznik nr 7 do SWZ .
2. Zakres przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 9 - Opis Przedmiotu Zamówienia OPZ oraz dokumentacja projektowa stanowiąca Załącznik nr 8 do SWZ.
3. Roboty budowlano-instalacyjne będą wykonywane na podstawie wydanego pozwolenia nr. Ł.5152.84.2922.IT z dnia 13.05.2022 roku Podlaskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków Delegatura w Łomży na prowadzenie robót budowlanych polegających na przebudowie i remoncie istniejącego budynku Ośrodka Rehabilitacji Dziennej w Kisielnicy wraz z zagospodarowaniem terenu oraz infrastrukturą techniczną na działce numer 155/18 obręb ewidencyjny 0015 Kisielnica ,jednostka ewidencyjna 200705_2 Piątnica. ( załącznik nr 10 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45442300-0 - Roboty w zakresie ochrony powierzchni
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45314200-3 - Instalowanie linii telefonicznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45262660-5 - Usuwanie azbestu
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
45421150-0 - Instalowanie stolarki niemetalowej
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
44212310-5 - Rusztowania
45262300-4 - Betonowanie
45262310-7 - Zbrojenie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z Informacją z dnia 28 października 2022 r., Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia kwotę w wysokości 380.000,00 zł brutto.W postępowaniu zostały złożone dwie oferty.
Oferta Wykonawcy: Firma Usługowo-Handlowa „OLMA-BUD” Zbigniew Sebuń, Chojniak 9A, 19-300 Ełk, złożona na kwotę 309.356,66 zł, podlega odrzuceniu.
Oferta Wykonawcy: DACH ŁUCZAJ s.c. Marek Łuczaj, Rafał Łuczaj, Łyski, ul. Warszawska 26, 16-070 Choroszcz, została złożona na kwotę 473.378,91 zł brutto. Cena oferty przewyższa kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia o 93 378,91 zł.
Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia, do ceny oferty.
| 2022-11-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |