Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej o nr dz. ewid. 478, 477/1 w miejscowości Dęborzyn, remont drogi gminnej 106502R
Gmina Jodłowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00448082
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00448082/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-21 09:26
- Lokalizacja
- Jodłowa, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-35ebf06d-487d-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 8722220502
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00448082 z dnia 2022-11-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej o nr dz. ewid. 478, 477/1 w miejscowości Dęborzyn, remont drogi gminnej 106502R
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jodłowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661100
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: brak
1.5.2.) Miejscowość: Jodłowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-225
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.gmina@jodlowa.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jodlowa.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-35ebf06d-487d-11ed-9171-f6b7c7d593531.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej o nr dz. ewid. 478, 477/1 w miejscowości Dęborzyn, remont drogi gminnej 106502R2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-35ebf06d-487d-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00448082
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00014964/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej o nr dz. ewid. 478, 477/1 w miejscowości Dęborzyn, remont drogi gminnej 106502R
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00389003/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
przebudowa drogi gminnej wewnętrznej o nr dz. ewid. 478,477/1 w miejscowości Dęborzyn w km 0+000 – 0+175:
Zakres przebudowy obejmuje:
- podbudowy pomocnicze metodą recyklingu istniejącej konstrukcji z hydraulicznym spoiwem drogo-wym (ok. 780m2)
- podbudowę zasadniczą z mieszanki kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie (ok. 780m2)
- przebudowę nawierzchni drogi poprzez wykonanie nawierzchni bitumicznej z betonu asfaltowego warstwy wiążącej i ścieralnej (ok. 620m2)
- przebudowę i utwardzenie poboczy kruszywem, (ok. 175m2)
remont drogi gminnej 106502R w km 1+575-1+680
zakres remontu obejmuje:
-podbudowy pomocnicze metodą recyklingu istniejącej konstrukcji z hydraulicznym spoiwem drogo-wym (ok. 460m2)
- podbudowę zasadniczą z mieszanki kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie (ok. 460m2)
- remont nawierzchni drogi poprzez wykonanie nawierzchni bitumicznej z betonu asfaltowego warstwy wiążącej i ścieralnej (ok. 350m2)
- umocnienie i utwardzenie poboczy kruszywem, (ok. 115m2)
- remont przepustu PP fi80cm (ok. 8m)
Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia oraz sposób wykonania określony jest
w załącznikach do niniejszej SWZ, tj.: specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, opisie technicznych i przekrojach oraz we wzorze umowy i przedmiarze robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 387734,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 491602,54 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 387734,46 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo Usługowa Grzegorz Ligęzka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 850527255
7.3.3) Ulica: Strzegocice 110D
7.3.4) Miejscowość: Strzegocice
7.3.5) Kod pocztowy: 39-223
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 387734,46 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-288.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-11-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |