Zagospodarowanie Plaży Miejskiej i pomostów w Lubniewicach
Gmina Lubniewice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00448238
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00448238/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-21 10:04
- Lokalizacja
- Lubniewice, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f8d69b6c-13d1-11ed-b950-8227d40187e8
- Identyfikator
- 5960010425
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00448238 z dnia 2022-11-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie Plaży Miejskiej i pomostów w Lubniewicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lubniewice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966705
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 51
1.5.2.) Miejscowość: Lubniewice
1.5.3.) Kod pocztowy: 69-210
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.7.) Numer telefonu: 957557052
1.5.8.) Numer faksu: 957557024
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@lubniewice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.lubniewice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/gminalubniewice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie Plaży Miejskiej i pomostów w Lubniewicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f8d69b6c-13d1-11ed-b950-8227d40187e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00448238
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00029597/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Rewitalizacja terenu Plaży Miejskiej oraz terenu przyległego poprzez kompleksową modernizację pomostów i mostu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00291847/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.05.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn. „Zagospodarowanie Plaży Miejskiej i pomostów w Lubniewicach” w trybie „zaprojektuj i wybuduj”.
W zakresie planowanego przedsięwzięcia jest wykonanie w I etapie dokumentacji projektowo-kosztorysowej w zakresie niezbędnym do prawidłowego i bezpiecznego wykonania wszystkich robót oraz uzyskania wszelkich wymaganych uzgodnień, pozwoleń i decyzji.
II etap – obejmuje roboty budowlane wykonane w oparciu o dokumentację projektową sporządzoną w I etapie:
Roboty przygotowawcze i rozbiórkowe:
- roboty przygotowawcze,
- rozbiórka istniejącego budynku,
- rozbiórka istniejącego pomostu ,
- demontaż lamp oświetleniowych
- rozbiórka nawierzchni betonowej
Zagospodarowanie terenu w zakresie:
- wykonanie pomostów wraz z wyposażeniem,
- renowacja balustrady na moście,
- wykonanie nawierzchni glinkowo-żwirowej,
- montaż lamp solarnych na pomoście,
- montaż lamp oświetleniowych,
- montaż przebieralni,
- montaż urządzeń placu zabaw,
- rozbudowa i modernizacja istniejących murów oporowych wraz z montażem siedzisk,
- wykonanie paleniska,
- montaż obiektów małej architektury
Przedmiot zamówienia należy wykonać w II etapach:
a) ETAP I – wykonanie dokumentacji projektowej,
b) ETAP II – realizacja zadania inwestycyjnego – roboty budowlane.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45242000-5 - Budowa infrastruktury wypoczynkowej na terenach nadwodnych
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, który stanowi: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2706000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2706000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2022-11-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |