Świadczenie usług geodezyjnych na terenie miasta Gdańska w ramach przygotowania nieruchomości do zbywania i regulacji stanów prawnych na rok 2025

Gmina Miasta Gdańska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00024118
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00024118/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-10 14:58
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-09b7e9c8-d722-4a05-9375-3092656b135c
Identyfikator
5830011969
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

Wykonawcy

1 przyznane

BIURO USŁUG GEODEZYJNYCH JAN BRZÓSKA, ANDRZEJ DRZAZGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdynia, PL · lot 0
497 857,26 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00024118 z dnia 2025-01-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług geodezyjnych na terenie miasta Gdańska w ramach przygotowania nieruchomości do zbywania i regulacji stanów prawnych na rok 2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Gdańska

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Gdańsku - Biuro Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000598463

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nowe Ogrody 8/12

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-803

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: 58 3236159

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: natalia.kajfasz@gdansk.gda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gdansk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-09b7e9c8-d722-4a05-9375-3092656b135c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług geodezyjnych na terenie miasta Gdańska w ramach przygotowania nieruchomości do zbywania i regulacji stanów prawnych na rok 2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-09b7e9c8-d722-4a05-9375-3092656b135c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00024118

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00055238/27/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Świadczenie usług geodezyjnych na terenie m. Gdańska w ramach przygotowania nieruchomości do sprzedaży i regulacji stanów prawnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00594128

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.59.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 354148,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług geodezyjnych na terenie miasta Gdańska w ramach przygotowania nieruchomości do zbywania i regulacji stanów prawnych
na rok 2025, które składa się z 7 następujących usług:
1. Podział nieruchomości
2. Wyznaczenie punktów granicznych
3. Wznowienie znaków granicznych
4. Rozgraniczenie nieruchomości
5. Połączenie działek
6. Aktualizacja baz danych EGiB, GESUT, BDOT500
7. Okazanie granic
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia oraz zasady realizacji zamówienia określa Rozdział 2 SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 497857,26 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 497857,26 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 497857,26 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Jana Brzóskę, ul. Polska 41, 81-334 Gdynia

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Kancelaria Geodezyjna Maciej Kozielczyk; 2. Usługi Geodezyjno Kartograficzne Krzysztof Bąbol; 3. Usługi Geodezyjne Sławomir Tomczak; 4. Biuro Usług Geodezyjnych Jan Brzóska Andrzej Drzazga SC” 5. Geodezja Biuro Geodezyjne Piotr Matusiak.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 586-02-00-304

7.3.3) Ulica: Polska 41

7.3.4) Miejscowość: Gdynia

7.3.5) Kod pocztowy: 81-334

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 497857,26 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-09 do 2025-12-10
2025-01-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi