Usługi geodezyjne (w tym: pomiary geodezyjne do ustalenia przebiegu linii brzegu oraz sporządzenie wykazów synchronizacyjnych) dla obszarów objętych załączonym wykazem" – 8 części
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00448616
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-21 11:24
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi sporządzania map
Wykonawcy
8 przyznanych
JACEK ŻĄDŁOMszana Dolna, PL
61 500 PLNJACEK ŻĄDŁOMszana Dolna, PL
36 900 PLNJACEK ŻĄDŁOMszana Dolna, PL
61 500 PLNJACEK ŻĄDŁOMszana Dolna, PL
18 450 PLNJACEK ŻĄDŁOMszana Dolna, PL
12 300 PLNJACEK ŻĄDŁOMszana Dolna, PL
12 300 PLNJACEK ŻĄDŁOMszana Dolna, PL
12 300 PLNJACEK ŻĄDŁOMszana Dolna, PL
98 400 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.