Przebudowa drogi gminnej w m. Siecień - Etap II
GMINA BRUDZEŃ DUŻY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00024209
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00024209/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-10 15:11
- Lokalizacja
- Brudzeń Duży, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ff5cf662-8c18-4bda-9fcc-54d6cadcbee8
- Identyfikator
- 7743188737
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00024209 z dnia 2025-01-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej w m. Siecień - Etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRUDZEŃ DUŻY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015678
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Toruńska 2
1.5.2.) Miejscowość: Brudzeń Duży
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-414
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@brudzen.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ugbrudzenduzy.bip.org.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ff5cf662-8c18-4bda-9fcc-54d6cadcbee81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej w m. Siecień - Etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ff5cf662-8c18-4bda-9fcc-54d6cadcbee8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00024209
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00013123/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi gminnej w m. Siecień
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00597096
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PGN.ZP.271.25.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 513267,42 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres prac obejmuje w szczególności :
- roboty pomiarowe, wytyczenie obiektu i geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza
- wykonanie drogi o nawierzchni z kostki brukowej o długości 200 m
- uzupełnienie poboczy drogi żwirem
- wykonanie zjazdów i dojść do furtek o nawierzchni z kostki brukowej
- wymiana istniejących przepustów
- odmulenie rowów
- wykonanie studni z osadnikiem i wpustem żeliwnym wraz z przykanalikami
Uwaga: Dokumentacja projektowa zawiera szerszy zakres robót, natomiast przedmiotem zamówienia jest wykonanie odcinka drogi o długości 200 m .
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Stosownie do art. 255 pkt. 7 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli Wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263.W dniu 27.12.2024 r. Zamawiający dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty złożonej przez Wykonawcę: P.P.H.U SZEWBUD Ryszard Szewczyk ul. Popowicka 36, 88-100 Inowrocław. Zamawiający wyznaczył termin podpisania umowy na dzień 03.01.2025 godz. 11:00, który na prośbę Wykonawcy został przesunięty na 10.01.2025 r. godz. 12:00. W dniu 08.01.2025 r. Wykonawca poinformował pisemnie Zamawiającego o rezygnacji z podpisania umowy.
Stan faktyczny jaki zaistniał w przedmiotowej sprawie, gdzie Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego w konsekwencji prowadzi do niemożności zawarcia umowy i uzasadnia unieważnienie postępowania przez Zamawiającego.
| 2025-01-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |