Dostawa sprzętu komputerowego w związku z realizacją projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”
Powiat Tarnowski - Starostwo Powiatowe w Tarnowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00449236
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-21 13:13
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9930660913
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Komputery przenośnePakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Wykonawcy
6 przyznanych
"ALLTECH" SPÓŁKA JAWNA ZDZISŁAW PAJĄK , ARTUR PAJĄKPłock, PL
36 955,35 PLN"ALLTECH" SPÓŁKA JAWNA ZDZISŁAW PAJĄK , ARTUR PAJĄKPłock, PL
44 346,42 PLN"ALLTECH" SPÓŁKA JAWNA ZDZISŁAW PAJĄK , ARTUR PAJĄKPłock, PL
14 782,14 PLN"ALLTECH" SPÓŁKA JAWNA ZDZISŁAW PAJĄK , ARTUR PAJĄKPłock, PL
56 664,87 PLN"ALLTECH" SPÓŁKA JAWNA ZDZISŁAW PAJĄK , ARTUR PAJĄKPłock, PL
14 782,14 PLN"ALLTECH" SPÓŁKA JAWNA ZDZISŁAW PAJĄK , ARTUR PAJĄKPłock, PL
29 564,28 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.