Przebudowa, remont lub modernizacja fragmentów dróg na terenie powiatu wadowickiego
Powiat Wadowicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00449259
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00449259/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-21 13:16
- Lokalizacja
- Wadowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1e44165a-29c8-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 5512129478
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00449259 z dnia 2022-11-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa, remont lub modernizacja fragmentów dróg na terenie powiatu wadowickiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wadowicki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072183421
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stefana Batorego 2
1.5.2.) Miejscowość: Wadowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatwadowicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwadowicki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiatwadowicki.pl/ogloszenia-o-przetargach/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa, remont lub modernizacja fragmentów dróg na terenie powiatu wadowickiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e44165a-29c8-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00449259
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033819/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 „Przebudowa, remont lub modernizacja fragmentów dróg na terenie powiatu wadowickiego” – realizacja 2022-2023
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00328667/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NIZ.272.TP.70.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 13396219,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę, remont lub modernizację fragmentów dróg na terenie powiatu wadowickiego”. W ramach zamówienia Zamawiający przewiduje wykonanie inwestycji:
1) Remont drogi powiatowej nr 1764K Tomice – Przybradz w m. Frydrychowice, Przybradz w km 2+270 – 5+060
Zadanie realizowane jest na podstawie skutecznego zgłoszenia robót budowlanych niewymagających pozwolenia na budowę, postanowienie z dnia 08.07.2021 r.,
znak NBZ.6743.1.86.2021.
Lokalizacja inwestycji: miejscowość Frydrychowice, Przybradz, gmina Wieprz, powiat wadowicki, województwo małopolskie, droga powiatowa nr 1764K Tomice – Przybradz. Długość drogi objętej opracowaniem: 2790 m.
Na dokumentację składa się:
- przedmiar robót budowlanych,
- mapa z zaznaczona lokalizacją inwestycji,
- przekrój typowy,
- uzgodnienia branżowe,
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.
Zakres robót obejmuje swoim zakresem m.in.:
- frezowanie i oczyszczenie nawierzchni,
- skropienie międzywarstwowe emulsją nawierzchni bitumicznej,
- wyrównanie nawierzchni masą mineralno-asfaltową,
- wykonanie warstwy ścieralnej z masy mineralno-asfaltowej,
- ścięcie i uzupełnienie poboczy materiałem kamiennym.
2) Remont drogi powiatowej nr 1727K Lanckorona – Jastrzębia – Kopań – Lanckorona
w m. Jastrzębia w km 3+200 – 4+420
Zadanie realizowane jest na podstawie skutecznego zgłoszenia robót budowlanych niewymagających pozwolenia na budowę, postanowienie z dnia 22.04.2021 r.,
znak NBZ. 6743.4.29.2021.
Lokalizacja inwestycji: miejscowość Jastrzębia, gmina Lanckorona, powiat wadowicki, województwo małopolskie, droga powiatowa nr 1727K Lanckorona – Jastrzębia – Kopań – Lanckorona. Długość drogi objętej opracowaniem: 1220 m.
Na dokumentację składa się:
- przedmiar robót budowlanych,
- mapa z zaznaczona lokalizacją inwestycji,
- przekrój typowy,
- uzgodnienia branżowe,
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.
Zakres robót obejmuje swoim zakresem m.in.:
- wykonanie remontu podbudowy,
- frezowanie i oczyszczenie nawierzchni,
- skropienie międzywarstwowe emulsją nawierzchni bitumicznej,
- wyrównanie nawierzchni masą mineralno-asfaltową,
- wykonanie warstwy wiążącej,
- wykonanie warstwy ścieralnej z masy mineralno-asfaltowej,
- ścięcie i uzupełnienie poboczy materiałem kamiennym,
- wymiana uszkodzonych korytek betonowych.
3) Remont drogi powiatowej nr 1705K Barwałd – Stryszów – Zembrzyce w m. Barwałd Górny, Stryszów w km 2+350 – 4+000
Zadanie realizowane jest na podstawie skutecznego zgłoszenia robót budowlanych niewymagających pozwolenia na budowę, postanowienie z dnia 25.05.2021 r.,
znak NBZ.6743.7.24.2021.
Lokalizacja inwestycji: miejscowość Barwałd Górny, gmina Kalwaria Zebrzydowska oraz miejscowość Styszów, gmina Stryszów, powiat wadowicki, województwo małopolskie, droga powiatowa nr 1705K Barwałd – Stryszów – Zembrzyce. Długość drogi objętej opracowaniem: 1650 m.
Na dokumentację składa się:
- przedmiar robót budowlanych,
- mapa z zaznaczona lokalizacją inwestycji,
- przekrój typowy,
- uzgodnienia branżowe,
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.
Zakres robót obejmuje swoim zakresem m.in.:
- remont podbudowy,
- frezowanie i oczyszczenie nawierzchni,
- skropienie międzywarstwowe emulsją nawierzchni bitumicznej,
- wyrównanie nawierzchni masą mineralno-asfaltową,
- wykonanie warstwy wiążącej,
- wykonanie warstwy ścieralnej z masy mineralno-asfaltowej,
- ścięcie i uzupełnienie poboczy materiałem kamiennym,
- odtworzenie istniejących rowów,
- remont zjazdów.
4) Remont drogi powiatowej nr 1771K droga przez wieś Zygodowice w km 0+000
do km 0+900
Zadanie realizowane jest na podstawie skutecznego zgłoszenia robót budowlanych niewymagających pozwolenia na budowę, postanowienie z dnia 18.03.2021 r.,
znak NBZ.6743.8.21.2021.
Lokalizacja inwestycji: miejscowość Zygodowice, gmina Tomice, powiat wadowicki, województwo małopolskie, droga powiatowa nr 1771K droga przez wieś Zygodowice. Długość drogi objętej opracowaniem: 900 m.
Na dokumentację składa się:
- przedmiar robót budowlanych,
- mapa z zaznaczona lokalizacją inwestycji,
- przekrój typowy,
- uzgodnienia branżowe,
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.
Zakres robót obejmuje swoim zakresem m.in.:
- remont podbudowy,
- frezowanie i oczyszczenie nawierzchni,
- skropienie międzywarstwowe emulsją nawierzchni bitumicznej,
- wyrównanie nawierzchni masą mineralno-asfaltową,
- wykonanie warstwy wiążącej,
- wykonanie warstwy ścieralnej z masy mineralno-asfaltowej,
- ścięcie i uzupełnienie poboczy materiałem kamiennym,
- regulację wysokościową istniejących studzienek,
- odtworzenie istniejących rowów,
- remont istniejących zjazdów,
- ustawienie barier energochłonnych,
- remont elementów odwodnienia.
5) Modernizacja drogi powiatowej nr 1780K Wadowice – Wysoka w km 9+325 – 9+800
w m. Wysoka
Zadanie realizowane jest na podstawie skutecznego zgłoszenia robót budowlanych niewymagających pozwolenia na budowę, postanowienie z dnia 09.06.2022 r.,
znak NBZ.6743.9.157.2019.
Lokalizacja inwestycji: miejscowość Wysoka, gmina Wadowice, powiat wadowicki, województwo małopolskie, droga powiatowa nr 1780K Wadowice – Wysoka. Długość drogi objętej opracowaniem: 475 m.
Na dokumentację składa się:
- przedmiar robót budowlanych,
- mapa z zaznaczona lokalizacją inwestycji,
- przekrój typowy,
- uzgodnienia branżowe,
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.
Zakres robót obejmuje swoim zakresem m.in.:
- frezowanie i oczyszczenie nawierzchni,
- skropienie międzywarstwowe nawierzchni bitumicznej,
- wyrównanie nawierzchni masą mineralno-asfaltową,
- wykonanie warstwy ścieralnej z masy mineralno-asfaltowej,
- ścięcie i uzupełnienie istniejących poboczy materiałem kamiennym,
- regulację wysokościową studzienek.
6) Przebudowa drogi powiatowej nr 1754K – ul. Lenartowicza w Andrychowie
Zadanie realizowane jest na podstawie skutecznego zgłoszenia robót budowlanych niewymagających pozwolenia na budowę, postanowienie z dnia 30.11.2018 r.,
znak NBZ-RZA.6743.163.2018 zmienione decyzją z dnia 17.05.2021 r., znak
NBZ-RZA.6743.163.2018.
Lokalizacja inwestycji: miejscowość Andrychów, gmina Andrychów, powiat wadowicki. Długość drogi objętej opracowaniem: ul. Lenartowicza 2021,30 m oraz ul. Włókniarzy
32,90 m.
Na dokumentację składa się:
- projekt budowlano – wykonawczy wraz z uzgodnieniami,
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót,
- przedmiary robót budowlanych.
Zakres robót obejmuje swoim zakresem m.in.:
- rozebranie istniejących nawierzchni jezdni, chodników, miejsc postojowych, zatok autobusowych oraz zjazdów,
- korytowanie pod warstwy konstrukcyjne projektowanych elementów wraz z odwozem materiału,
- budowę i remont sieci kanalizacji deszczowej,
- budowę i przebudowę sieci oświetlenia drogi,
- zabezpieczenie sieci uzbrojenia podziemnego,
- wykonanie warstw podbudowy pod projektowane elementy,
- wykonanie nawierzchni jezdni, chodników, miejsc postojowych, zatok autobusowych, ścieżek rowerowych oraz zjazdów,
- regulację wysokościową zasuw, studni i wpustów ulicznych,
- wykonanie zieleńców i elementów małej architektury.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19946935,59 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 22928519,96 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19946935,59 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe „DROG-BUD” Franciszek Fryc
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 551 000 12 48
7.3.4) Miejscowość: Spytkowice
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19946935,59 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-12-188.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-11-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |