Usługi dostarczania i podawania posiłków (catering)
Uniwersytet Warszawski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00450003
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-21 15:19
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250011266
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi dostarczania posiłkówUsługi podawania napojówUsługi przygotowywania posiłkówUsługi podawania posiłków
Wykonawcy
2 przyznane
"GRANATOIL" GRANISZEWSCY SPÓŁKA JAWNAOkuniew, PL
995 685 PLNKRZYSZTOF SZYMAŃSKIJózefosław, PL
995 685 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.