Kompleksowy remont dróg gminnych na terenie miasta i gminy Sompolno- II etap
Gmina Sompolno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00450939
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00450939/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-22 10:04
- Lokalizacja
- Sompolno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c9cf69a0-55dd-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 6652955283
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie budowy dróg
Wykonawcy
1 przyznane
SOMPOLEŃSKA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "NASZA PRZYSZŁOŚĆ"Sompolno, PL · lot 0
24 686 998 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00450939 z dnia 2022-11-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowy remont dróg gminnych na terenie miasta i gminy Sompolno- II etap
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sompolno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019272
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 15
1.5.2.) Miejscowość: Sompolno
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-610
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 632714054
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: beata.wisniewska@sompolno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sompolno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/060a4a0b-18ea-4cc7-877b-8385b9a962da1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowy remont dróg gminnych na terenie miasta i gminy Sompolno- II etap2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c9cf69a0-55dd-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00450939
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00417082/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZZ.271.18.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 200911,02 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kompleksowy remont dróg gminnych polegać będzie na wykonaniu następującego zakresu robót: a) remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych mieszankami mineralno-asfaltowymi metodą na gorąco, głębokość wyboi średnio 5 cm, na pow. 1010,3 m2, ( ok 130,0 ton mieszanki mineralno bitumicznej )
b) inne roboty remontowe elementów infrastruktury drogowej, zakres których określają: przedmiar robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (załączniki nr 1 i 2 do SWZ) .
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 246869,98 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 246869,98 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 246869,98 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sompoleńska Spółdzielnia Socjalna "Nasza Przyszłość"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6653002390
7.3.3) Ulica: ul. Brzozowa 5A
7.3.4) Miejscowość: Sompolno
7.3.5) Kod pocztowy: 62-610
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 24686998 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-28| 2022-11-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |