Wyłonienie kadry dydaktycznej szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Psychoterapii Dzieci i Młodzieży

Centrum Zdrowia Dziecka i Rodziny im. Jana Pawła II w Sosnowcu Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00450989
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-11-22 10:15
Lokalizacja
Sosnowiec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6443508924
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Wykonawcy

2 przyznane

Pracownia Psychologii i Psychoterapii Izydorczyk BernadettaZabrze, PL
75 000 PLN
Bogusława FranekBytom, PL
75 000 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.