DOSTAWA ODZIEŻY ROBOCZEJ I OCHRONNEJ ORAZ PODSTAWOWYCH ŚRODKÓW OCHRONY OSOBISTEJ
Łódzki Zakład Usług Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00024561
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00024561/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-11 14:42
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9fea8061-9218-4422-9af3-add39c25a039
- Identyfikator
- 7272666610
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odzież ochronna i zabezpieczającaOdzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatkiSprzęt bezpieczeństwaObuwie ochronneObuwie specjalne
Wykonawcy
2 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO ODZIEŻOWE KORCZAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódźkie, PL · lot 0
307 536,9 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO ODZIEŻOWE KORCZAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódźkie, PL · lot 1
74 968,5 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00024561 z dnia 2025-01-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA ODZIEŻY ROBOCZEJ I OCHRONNEJ ORAZ PODSTAWOWYCH ŚRODKÓW OCHRONY OSOBISTEJ
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Łódzki Zakład Usług Komunalnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 100124868
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowe Sady 19
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 94-102
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.7.) Numer telefonu: (+48) 42 27-23-450
1.5.8.) Numer faksu: (+48) 42 27-23-451
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zaklad@lzuk.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.lzuk.lodz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9fea8061-9218-4422-9af3-add39c25a0391.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DOSTAWA ODZIEŻY ROBOCZEJ I OCHRONNEJ ORAZ PODSTAWOWYCH ŚRODKÓW OCHRONY OSOBISTEJ2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9fea8061-9218-4422-9af3-add39c25a039
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00024561
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00622023
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1.3.5/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży roboczej i ochronnej oraz podstawowego indywidualnego sprzętu ochronnego dla pracowników Zamawiającego, na podstawie sukcesywnie realizowanych zamówień w okresie trwania umowy.2. Niniejsze zamówienie podzielone jest na części:
CZĘŚĆ I – Dostawa odzieży roboczej i ochronnej oraz podstawowego indywidualnego sprzętu ochronnego.
CZĘŚĆ II – Dostawa obuwia roboczego i ochronnego.
Szczegółowy, wiążący Wykonawcę, opis przedmiotu zamówienia (OPZ) znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ; dane ilościowe, którymi Wykonawca jest związany, znajdują się także w Zał. nr 2 i 2a do SWZ- Formularz cenowy dla cz.I oraz Formularz cenowy dla cz.II.
3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik Nr 6 (cz.I) i 7 (cz.II) do SWZ oraz OPZ-Zał. Nr1.
4. MIEJSCE WYKONYWANIA USŁUGI
Siedziba ŁZUK w Łodzi ul. Nowe Sady 19.
4.5.3.) Główny kod CPV: 35113400-3 - Odzież ochronna i zabezpieczająca
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki
35113000-9 - Sprzęt bezpieczeństwa
4.5.5.) Wartość części: 250575,40 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży roboczej i ochronnej oraz podstawowego indywidualnego sprzętu ochronnego dla pracowników Zamawiającego, na podstawie sukcesywnie realizowanych zamówień w okresie trwania umowy.2. Niniejsze zamówienie podzielone jest na części:
CZĘŚĆ I – Dostawa odzieży roboczej i ochronnej oraz podstawowego indywidualnego sprzętu ochronnego.
CZĘŚĆ II – Dostawa obuwia roboczego i ochronnego.
Szczegółowy, wiążący Wykonawcę, opis przedmiotu zamówienia (OPZ) znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ; dane ilościowe, którymi Wykonawca jest związany, znajdują się także w Zał. nr 2 i 2a do SWZ- Formularz cenowy dla cz.I oraz Formularz cenowy dla cz.II.
3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik Nr 6 (cz.I) i 7 (cz.II) do SWZ oraz OPZ-Zał. Nr1.
4. MIEJSCE WYKONYWANIA USŁUGI
Siedziba ŁZUK w Łodzi ul. Nowe Sady 19.
4.5.3.) Główny kod CPV: 18830000-6 - Obuwie ochronne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
18832000-0 - Obuwie specjalne
4.5.5.) Wartość części: 71650 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 307536,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 307536,90 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 307536,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO ODZIEŻOWE „KORCZAK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 731621934
7.3.3) Ulica: ul. 9 Maja 69/25
7.3.4) Miejscowość: Łask
7.3.5) Kod pocztowy: 98-100
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 307536,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 74968,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 74968,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 74968,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO ODZIEŻOWE „KORCZAK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 731621934
7.3.3) Ulica: ul. 9 Maja 69/25
7.3.4) Miejscowość: Łask
7.3.5) Kod pocztowy: 98-100
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 74968,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31| 2025-01-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |