Digitalizacja i rekonstrukcja zasobów Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej z podziałem na 4 części.

STUDIO FILMÓW RYSUNKOWYCH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00451563
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-11-22 12:05
Lokalizacja
Bielsko-Biała, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5472158573
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Aparatura do nagrywania i powielania dźwięku i obrazu wideoPrzyrządy optyczneAparatura do nagrywania lub powielania obrazu wideoRóżne pakiety oprogramowania i systemy komputerowePakiety oprogramowania i systemy informatyczneSystemy i serwery informacyjne

Wykonawcy

3 przyznane

STUDIOTECH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
305 778 PLN
STUDIOTECH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
305 778 PLN
STUDIOTECH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
138 990 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.