Montaż windy w budynku szkoły Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu- Laskowicach z przeznaczeniem dla osób niepełnosprawnych

Powiat Oławski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00451585
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00451585/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-22 12:11
Lokalizacja
Oława, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d7523bfc-511f-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
9121875363
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie windInne instalacje elektryczneMechaniczne instalacje inżynieryjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00451585 z dnia 2022-11-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż windy w budynku szkoły Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu- Laskowicach z przeznaczeniem dla osób
niepełnosprawnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Oławski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934727

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 3 Maja 1

1.5.2.) Miejscowość: Oława

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@starostwo.olawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starostwo.olawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.sidaspzp.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Montaż windy w budynku szkoły Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu- Laskowicach z przeznaczeniem dla osób
niepełnosprawnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d7523bfc-511f-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00451585

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021215/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Montaż windy w budynku szkoły Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu - Laskowicach z przeznaczeniem dla osób niepełnosprawnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00403914/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.272.61.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest montaż windy w budynku szkoły Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu- Laskowicach
z przeznaczeniem dla osób niepełnosprawnych w zakresie wykonania szybu windowego i montażu dźwigu osobowego,
kategoria obiektu – IX.
Adres inwestycji; ul. Techników 26, jedn. ewidencyjna 021503_4,
Jelcz-Laskowice Miasto, obręb 0001 JELCZ, nr dz. nr 13/8, AM-1.
W zakresie zamówienia jest uzyskanie wszelkich decyzji i pozwoleń wymaganych do użytkowania obiektu.
Projektowany dźwig będzie znajdował się wewnątrz budynku. Jego montaż nie zmieni formy architektonicznej budynku.
Prace planowane do wykonania:
rozebranie schodów żelbetowych, wykonanie podszybia i szybu windy, demontaż drzwi, wykonanie ściany murowanej
oddzielającej szyb od pozostałej części piwnicy, wykonanie otworu drzwiowego, tynkowanie
i malowanie ścian szybu, malowanie ścian i sufitu, wykonanie szybu windy, wykonanie otworu w stropie, wykonanie
wentylacji szybu, wykonanie nadszybia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45313100-5 - Instalowanie wind

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45351000-2 - Mechaniczne instalacje inżynieryjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U z 2022 r. poz.1710) zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
2022-11-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane