Dostawa łodzi płaskodennych dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie, z podziałem na części.
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00451811
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-22 12:48
- Lokalizacja
- Sochaczew, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8371511957
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Łodzie ratunkowe
Wykonawcy
3 przyznane
BREMA BOATS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚwidnik, PL
68 900 PLNBREMA BOATS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚwidnik, PL
68 900 PLNBREMA BOATS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚwidnik, PL
137 800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.