Wykonanie modernizacji natrysków w szatniach basenowych w budynku pływalni w ramach zadania inwestycyjnego „Modernizacja natrysków w szatniach basenowych”.
Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st Warszawy w Dzielnicy Żoliborz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00451825
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00451825/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-22 12:49
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-50e235e5-3b09-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 5252146964
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00451825 z dnia 2022-11-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie modernizacji natrysków w szatniach basenowych w budynku pływalni w ramach zadania inwestycyjnego „Modernizacja natrysków w szatniach basenowych”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st Warszawy w Dzielnicy Żoliborz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016077929
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Potocka 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-652
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: (22) 832-45-50
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@osir-zoliborz.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://osir-zoliborz.waw.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://osirzoliborz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie modernizacji natrysków w szatniach basenowych w budynku pływalni w ramach zadania inwestycyjnego „Modernizacja natrysków w szatniach basenowych”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-50e235e5-3b09-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00451825
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020474/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Wykonanie modernizacji natrysków w szatniach basenowych w budynku pływalni w ramach zadania inwestycyjnego „Modernizacja natrysków w szatniach basenowych"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00362646/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-6/OSIR/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 262411,91 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji natrysków w szatniach basenowych w budynku pływalni w ramach zadania inwestycyjnego „Modernizacja natrysków w szatniach basenowych
Zakres robót budowlanych do wykonania:
- przygotowanie podłoża
- izolacja pozioma przeciwwodna z bitumicznych mas uszczelniających (KMB)
- wklejanie w powłokę wodochronną taśm uszczelniających
- uszczelnienie przejść rurowych z zastosowaniem masy bitumicznej
- odtworzenie warstw posadzkowych od płyty żelbetowej
- wykonanie ścianek działowych;
- wykonanie instalacji elektrycznej;
- wykonanie nowej instalacji kanalizacyjnej
- Położenie płytek ściennych i podłogowych oraz fugowanie;
- Montaż armatury i ceramiki, odwodnień, baterii natryskowych;
- dostawa i montaż drzwi;
- wykonanie nowego sufitu podwieszanego
- wymiana anemostatów
W pomieszczeniach wykonano zakres prac polegających na robotach rozbiórkowych, demontażach, postawiono ścianki działowe gr 12 cm, ułożono peszle bez instalacji elektrycznej, zamontowano puszki 75x75, zamurowano bruzdy, wykonano tynki wewnętrzne zwykłe kat.III (natryski męskie 100%, natryski damskie 50%), zagruntowano powierzchnię ścian, ułożono rurociągi kanalizacyjne o śr. 50mm, wykonano podejścia, ułożono rurociągi pod c.w.u., cyrkulacja, w.z., zamontowano na instalacji zestawy natryskowe podtynkowe, zawory przelotowe, wykonano próbę szczelności instalacji wodnej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 6 do SWZ stanowiący jednocześnie załącznik nr 2 do projektowanych postanowień umowy oraz:
a) projektowane postanowienia umowy- załącznik nr 2 do SWZ;
b) dokumentacja projektowa - załącznik nr 8 do SWZ;
c) przedmiar robót – załącznik nr 7 do SWZ
d) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót– załącznik nr 9 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 345000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 348880,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 345000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WinBud Usługi Budowlane Radosław Bogus
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7971901896
7.3.3) Ulica: Osiedlowa 83
7.3.4) Miejscowość: Józefosław
7.3.5) Kod pocztowy: 05-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 345000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 46 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-11-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |