Kompleksowe przygotowanie i obsługa cateringu dla uczestników szkoleń w ASP w Katowicach
Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00451883
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-22 12:57
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6342439334
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi dostarczania posiłkówUsługi przygotowywania posiłkówUsługi podawania posiłków
Wykonawcy
2 przyznane
SEBASTIAN PAPIEROWSKIKatowice, PL
15 291 PLNSEBASTIAN PAPIEROWSKIKatowice, PL
15 291 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.