Dostawy leków, opatrunków, drobnego sprzętu medycznego i materiałów medycznych w podziale na 11 części.

STACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W BIAŁEJ PODLASKIEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00451889
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-11-22 12:59
Lokalizacja
Biała Podlaska, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5371950595
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty farmaceutyczneOpatrunkiMateriały medyczne

Wykonawcy

10 przyznanych

TRAMCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPłochocin, PL
270 177,59 PLN
ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
2 220 631 PLN
EURO TRADE TECHNOLOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiła, PL
16 945,2 PLN
SINMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzyszowice, PL
266 157 PLN
"BOXMET MEDICAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPIESZYCE, PL
39 668,4 PLN
URTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
13 420,62 PLN
SINMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzyszowice, PL
266 157 PLN
SINMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzyszowice, PL
266 157 PLN
SINMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzyszowice, PL
266 157 PLN
SINMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzyszowice, PL
266 157 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.