„Przebudowa i modernizacja placów zabaw oraz budowa siłowni zewnętrznej na terenie Opola Lubelskiego”

GMINA OPOLE LUBELSKIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00451969
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00451969/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-22 13:11
Lokalizacja
Opole Lubelskie, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a68e9434-2914-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
7171733612
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty inżynieryjne i budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

2 przyznane

PAWEŁ MATERAPustków 288, PL · lot 0
439 000 PLN
PAWEŁ MATERAPustków 288, PL · lot 1
325 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00451969 z dnia 2022-11-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa i modernizacja placów zabaw oraz budowa siłowni zewnętrznej
na terenie Opola Lubelskiego”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OPOLE LUBELSKIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020026

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lubelska 4

1.5.2.) Miejscowość: Opole Lubelskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-300

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 0818277201

1.5.8.) Numer faksu: 0818277200

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@opolelubelskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://opolelubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

pzp.opolelubelskie.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa i modernizacja placów zabaw oraz budowa siłowni zewnętrznej
na terenie Opola Lubelskiego”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a68e9434-2914-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00451969

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00010583/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 „Przebudowa i modernizacja placów zabaw oraz budowa siłowni zewnętrznej na terenie Opola Lubelskiego”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00335452/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IPR.271.17.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 607642,96 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres zamówienia obejmuje między innymi:
1) CZĘŚĆ I: Przebudowa placu zabaw oraz budowa siłowni zewnętrznej przy ulicy Długiej w Opolu Lubelskim. W zakres zamówienia wchodzi:
a) rozbiórka wyeksploatowanych istniejących urządzeń i ogrodzenia placu zabaw. Zdemontowane urządzenia należy przekazać Zamawiającemu, na wskazane przez niego miejsce,
b) budowa niżej wymienionych urządzeń na placu zabaw,
 zjeżdżalnia wolnostojąca
 sześciokąt z pajęczyną,
 huśtawka ważka,
 huśtawka potrójna,
 huśtawka bocianie gniazdo,
 karuzela krzyżowa,
 sprężynowiec słoń,
 remont istniejącego na placu zabaw zestawu oznaczonego 08,
c) budowa urządzeń siłowni plenerowej:
 biegacz,
 twister,
 orbitrek,
 wioślarz,
 podciągacz,
 wypychacz,
d) budowa ogrodzenia,
e) budowa nawierzchni placu zabaw,
f) budowa dojść
g) wykonanie elementów uzupełniających,
h) urządzenie i odtworzenie zieleni na działce po wykonaniu robót
i) Wykonawca zapewnia obsługę geodezyjną oraz inwentaryzację geodezyjną;
4. Wykonawca winien zapewnić kierownika budowy/robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.) Wartość części: 341240,85 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2) Część II: Modernizacja placu zabaw przy Przedszkolu Miejskim w Opolu
Lubelskim. W zakres zamówienia wchodzi:
a) Przebudowa placu zabaw będzie polegała na demontażu wszystkich istniejących urządzeń, nawierzchni bezpiecznej oraz montaż nowych urządzeń zabawowych na terenie biologicznie czynnym (trawie).
b) Wykonawca ma obowiązek dokonać demontażu urządzeń istniejącego placu zabaw i przekazać Zamawiającemu.
c) Na działkach nr 609, 610, projektuje się montaż n/w urządzeń:
 Zestaw zabawowy mały nr 1,
 Zestaw zabawowy duży nr 2,
 Urządzenie muzyczne,
 Huśtawka pojedyncza – bocianie gniazdo,
 Domek - 2 szt.,
 Huśtawka podwójna – ( 2 x siedzisko płaskie, 2x koszykowe),
 Bujak – 6 szt., (np. samochodzik, delfinek, koparka, konik, rekin, żaba itp.),
 Ławka z oparciem (3 szt.),
 Stoliki z ławeczkami z płyt HDPE (4 szt.),
 Śmietnik (4 pojemniki w kształcie zwierzątek),
 Nawierzchnia bezpieczna z krat przerostowych,
 Wykonanie ławeczek z listew drewnianych świerkowych na istniejącej piaskownicy.
d) Wykonawca zapewnia obsługę geodezyjną przebudowy placu zabaw oraz inwentaryzację geodezyjną.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.) Wartość części: 327674,60 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 439000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 553192,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 439000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grupa EPX Paweł Matera

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 180498345

7.3.3) Ulica: Pustków 288

7.3.4) Miejscowość: Pustków 288

7.3.5) Kod pocztowy: 39-205

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 439000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 325000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 442246,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 325000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grupa EPX Paweł Matera

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 180498345

7.3.3) Ulica: Pustków 288

7.3.4) Miejscowość: Pustków 288

7.3.5) Kod pocztowy: 39-205

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 325000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

2022-11-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane