Obsługa prawna, audyty oraz ciągłe prowadzenie wszystkich postępowań zamówień publicznych jako Pełnomocnik Zamawiającego dla Sądeckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego
Sądeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00443928
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00443928/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-03 06:36
- Lokalizacja
- Nowy Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b8acb7db-8283-41a6-a1e6-967d7cad12d3
- Identyfikator
- 7342372808
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00443928 z dnia 2024-08-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Obsługa prawna, audyty oraz ciągłe prowadzenie wszystkich postępowań zamówień publicznych jako Pełnomocnik Zamawiającego dla Sądeckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sądeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego
1.3.) Oddział zamawiającego: sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 490781058
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Janusza Kusocińskiego 4A
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@stbs-nowysacz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.stbs-nowysacz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b8acb7db-8283-41a6-a1e6-967d7cad12d31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Obsługa prawna, audyty oraz ciągłe prowadzenie wszystkich postępowań zamówień publicznych jako Pełnomocnik Zamawiającego dla Sądeckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8acb7db-8283-41a6-a1e6-967d7cad12d3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00443928
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00191589/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.8 Obsługa prawna oraz ciągłe prowadzenie wszystkich postępowań publicznych jako Pełnomocnik Zamawiającego dla Sądeckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00422984
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1.3.8.24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Obsługa prawna, audyty oraz ciągłe prowadzenie wszystkich postępowań zamówień publicznych jako Pełnomocnik Zamawiającego Sądeckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego
2. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia:
W szczególności wykonawca zobowiązuje się do udzielania Zamawiającemu w ramach zgłaszanego zapotrzebowania pomocy formalno-prawnej w zakresie zamówień publicznych oraz innych procedur przetargowych i negocjacyjnych polegającej na:
1/ ciągłej, bieżącej obsłudze konsultingowej procedur zamawiającego;
2/opracowanie pod względem formalno-prawnym i merytorycznym ogłoszenia o zamówieniu oraz specyfikacji istotnych warunków zamówienia w postępowaniach,
3/prowadzenia postępowań na platformie e-zamówienia jako Pełnomocnik Kierownika Zamawiającego, prowadzenia protokołów postępowań oraz planów ZP i sprawozdań zamawiającego dotyczących zamówień publicznych,
4/ocenie pod względem formalno-prawnym ofert składanych przez wykonawców w ww. postępowaniach;
5/prowadzenie postępowań na platformie ezamówienia- zamieszczanie postępowań i ogłoszeń, odpowiadanie na pytania wykonawców, otwieranie ofert, badanie ofert i dokumentów potwierdzających, wypracowywanie wyniku postępowań, sporządzenie wszelkich obowiązkowych ogłoszeń do BZP, sporządzanie protokołów postępowań oraz archiwizacji przeprowadzonych procedur,
6/sporządzaniu odpowiedzi na odwołania złożone przez wykonawców do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej;
7/sporządzanie opinii prawnych z zakresu zamówień publicznych,
8/. pomoc przy wszelkich kontrolach zamówień publicznych prowadzonych przez instytucje NIK, IP, IW środkami unijnymi,
9/ zastępstwie Zleceniodawcy przed Sądem Polubownym przy KIO w postępowaniu odwoławczym za odrębnym wynagrodzeniem;
10/sporządzaniu skarg na wyrok KIO oraz postanowienia KIO kończące postępowanie odwoławcze;
11/na żądanie Zleceniodawcy systematyczne szkolenie jego pracowników z problematyki zamówień publicznych za odrębnym wynagrodzeniem;
12/doradztwie formalno-prawnym od dnia zawarcia danych umów do dnia ich zakończenia;
13) na żądanie Zleceniodawcy przeprowadzenie audytów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79000000-4 - Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 430,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 430,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 430,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Adminis Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5242849196
7.3.3) Ulica: Józefitów 11/8
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-039
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 430,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 47 miesiące
| 2024-08-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |