Roboty budowlane polegające na ułożeniu warstwy z betonu asfaltowego
Przedsiębiorstwo Komunalne Pegimek Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00452277
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00452277/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-22 14:06
- Lokalizacja
- Świdnik, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-068fcfb0-5b51-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 7130207884
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00452277 z dnia 2022-11-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na ułożeniu warstwy z betonu asfaltowego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Komunalne Pegimek Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430121305
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Lotników Polskich 5
1.5.2.) Miejscowość: Świdnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-040
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@pegimek.swidnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pegimek.swidnik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pegimek.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane polegające na ułożeniu warstwy z betonu asfaltowego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-068fcfb0-5b51-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00452277
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00420941/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 37/2022/ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Roboty budowlane polegające na ułożeniu warstwy z betonu asfaltowego na ul. Piaseckiej w Świdniku. Zakres robót budowlanych:
1) Oczyszczenie sfrezowanej nawierzchni;
2) Skropienie sfrezowanej nawierzchni emulsją asfaltową;
3) Ułożenie nawierzchni z betonu asfaltowego – warstwa AC 11 S 50/70, grubość po zagęszczeniu 6 cm, ul. Piasecka, długość ok. 800,00 m, powierzchnia ok. 4 400,00 m2;
4) wykonanie prac towarzyszących i pomocniczych związanych z robotami budowlanymi określonymi w niniejszym opisie przedmiotu zamówienia, których wykonanie będzie konieczne do osiągnięcia zamierzonego celu, zgodnie ze sztuką budowlaną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-11-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |