„Usługi związane z zimowym utrzymaniem dróg, placów, parkingów i chodników na terenie Gminy Komańcza w sezonach zimowych 2022/2023r, 2023/2024r, 2024/2025r”
Gmina Komańcza
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00452434
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-22 14:33
- Lokalizacja
- Komańcza, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6871785088
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
7 przyznanych
GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczawne, PL
24 948 PLNGMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczawne, PL
22 032 PLNGMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczawne, PL
13 608 PLNMARIAN ZAWIŚLANWysoczany, PL
71 280 PLNROLAS Maciej ZawilińskiSmolnik, PL
30 000 PLNMARIAN ZAWIŚLANWysoczany, PL
20 606,4 PLNGMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczawne, PL
24 948 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.