Likwidacja barier architektonicznych w budynku Urzędu Gminy w Galewicach poprzez powiększenie otworów i wymianę stolarki drzwiowej
Gmina Galewice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00024684
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00024684/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-12 17:29
- Lokalizacja
- Galewice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-be2588d0-fc99-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 9970132876
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00024684 z dnia 2025-01-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Likwidacja barier architektonicznych w budynku Urzędu Gminy w Galewicach poprzez powiększenie otworów i wymianę stolarki drzwiowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Galewice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855073
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wieluńska 5
1.5.2.) Miejscowość: Galewice
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-405
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 627838618
1.5.8.) Numer faksu: 627838625
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@galewice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.galewice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/7730511.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Likwidacja barier architektonicznych w budynku Urzędu Gminy w Galewicach poprzez powiększenie otworów i wymianę stolarki drzwiowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be2588d0-fc99-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00024684
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00025723/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Poprawa dostępności do usług publicznych dla osób z niepelnosprawnościami
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) w ramach projektu „Dostępny samorząd – granty” w ramach działania 2.18 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020,2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00235966
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RO.271.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą ,,Roboty budowlane. Wymiana drzwi wraz z ościeżnicami w budynku Urzędu Gminy w Galewicach".
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) wykonanie prac budowlano-montażowych w następującym zakresie:
a) przygotowanie - z zastrzeżeniem, że z uwagi na to że prace prowadzone będą w czynnym obiekcie należy na czas wykonywanych robót bezwzględnie zabezpieczyć miejsce, jak również prowadzenie prac powinno przebiegać w sposób jak najmniej uciążliwy dla użytkowników obiektu,
b) Planowany zakres robót budowlanych obejmuje likwidację barier architektonicznych w budynku Urzędu Gminy w Galewicach poprzez powiększenie otworów i wymianę stolarki drzwiowej. Roboty polegać będą w szczególności na robotach rozbiórkowych (demontażu dotychczasowych drzwi, wykuciu w murach ścian powiększonych otworów), ułożeniu nadproży w 28 % ilości drzwi, montażu drzwi z ościeżnicą i obróbką,
3. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 9 i 10 do SWZ tj. OPZ oraz rzutach poszczególnych poziomów budynku z zaznaczonymi drzwiami do wymiany.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający ogłoszeniem Ogłoszenie nr 2023/BZP 00235966/01 z dnia 2023-05-27 wszcząłpostępowanie o udzielenie w/w zamówienia publicznego wyznaczając jednocześnie termin
na składanie ofert do dnia 12.06.2023 roku do godziny 10.00. W terminie została złożona 1
oferta, oferta przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na
sfinansowanie zamówienia. Mając na uwadze powyższe, Zamawiający zmuszony był unieważnić postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp.
| 2025-01-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |