Dostawa samochodu osobowego dostosowanego do przewozu osób wymagających wsparcia w zakresie mobilności, w tym jednej osoby na wózku inwalidzkim”
GMINA LEŚNIOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00443932
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00443932/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-03 10:06
- Lokalizacja
- Leśniowice, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-86bf3eab-92aa-11ee-9ee7-e2087ac16d09
- Identyfikator
- 5632158376
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00443932 z dnia 2024-08-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa samochodu osobowego dostosowanego do przewozu osób wymagających wsparcia w zakresie mobilności, w tym jednej osoby na wózku inwalidzkim”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEŚNIOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198050
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 21A
1.5.2.) Miejscowość: Leśniowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-122
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 82 567-54-94
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@uglesniowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uglesniowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia-lesniowice.lubelskie.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa samochodu osobowego dostosowanego do przewozu osób wymagających wsparcia w zakresie mobilności, w tym jednej osoby na wózku inwalidzkim”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-86bf3eab-92aa-11ee-9ee7-e2087ac16d09
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00443932
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00062990/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa samochodu osobowego dostosowanego do przewozu osób wymagających wsparcia w zakresie mobilności, w tym jednej osoby na wózku inwalidzkim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00530807
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.271.10.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 156097,56 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego lub używanego (rok produkcji - nie starszy niż 2019) 9-cio
miejscowego samochodu osobowego dostosowanego do przewozu osób wymagających wsparcia w zakresie mobilności, w
tym jednej osoby na wózku inwalidzkim (samochód wyposażony w najazdy).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ – Szczegółowym opisie przedmiotu
zamówienia.
3. Rozwiązania równoważne.
W każdym przypadku użycia w opisie przedmiotu zamówienia norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i
systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp wykonawca powinien
przyjąć, że odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.
4 Gwarancja.
1) Długość okresu gwarancji – stanowi kryterium oceny ofert. Zamawiający określa go na okres w przedziale od 6 miesięcy
(termin minimalny) do 24 miesięcy (termin maksymalny). Zamawiający wymaga, aby okres udzielonej rękojmi wynosił 24
miesiące.
2) Minimum 18 miesięcy gwarancji na lakier.
3) Minimum 10 lat gwarancji na preformację blach nadwozia.
Okres gwarancji liczony od daty odbioru pojazdu przez zamawiającego.
5 Zamawiający nie wymaga w niniejszym postępowaniu przedmiotowych środków dowodowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34114000-9 - Pojazdy specjalne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34114400-3 - Minibusy
34110000-1 - Samochody osobowe
34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 190115,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 190115,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 190115,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Adamowscy Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5922028179
7.3.3) Ulica: Zblewska 33
7.3.4) Miejscowość: Starogard Gdański
7.3.5) Kod pocztowy: 83-200
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 190115,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
| 2024-08-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |