Remont balkonów budynku C Samodzielnego Publicznego Zakładu Leczniczo – Opiekuńczego w Raciążku

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD LECZNICZO-OPIEKUŃCZY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00453326
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00453326/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-23 09:44
Lokalizacja
Raciążek, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-98308abd-5694-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
8911404284
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00453326 z dnia 2022-11-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont balkonów budynku C Samodzielnego Publicznego Zakładu Leczniczo – Opiekuńczego w Raciążku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD LECZNICZO-OPIEKUŃCZY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910861864

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Przedmiejska 1

1.5.2.) Miejscowość: Raciążek

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-721

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 54 2831000

1.5.8.) Numer faksu: 54 283 1003

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: spzlo@spzlo-raciazek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzlo-raciazek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.spzlo-raciazek.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont balkonów budynku C Samodzielnego Publicznego Zakładu Leczniczo – Opiekuńczego w Raciążku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98308abd-5694-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00453326

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00083372/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont balkonów oddział II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00415187/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DA.3426.2.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 533178,01 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu balkonów budynku C Samodzielnego Publicznego Zakładu Leczniczo – Opiekuńczego w Raciążku.
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności następujący zakres prac:
- demontaż balustrad balkonowych oraz zadaszeń,
- rozbiórka wykładziny z płytek,
- skucie podkładu betonowego,
- rozbiórka obróbek blacharskich,
- wykonanie nowych obróbek, wykonanie izolacji, posadzki z betonu,
- wykonanie nowych balustrad oraz zadaszeń.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z treścią art. 255 pkt 3 „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
Uzasadnienie faktyczne:
Cena najkorzystniejszej oferty wynosi 738 000,00 zł brutto, natomiast kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia to 655 808,95 zł brutto. Mając na uwadze powyższe zaistniała przesłanka do unieważnienia postępowania, o której mowa w cytowanym wyżej art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 738000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 748852,75 PLN

2022-11-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane