Wykonanie, składowanie i załadunek na piaskarki mieszanki piaskowo-solnej przeznaczonej do zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie powiatu kieleckiego w sezonie zimowym 2022/2023.
Powiat Kielecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Kielcach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00453884
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-23 11:31
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9591645790
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne usługi
Wykonawcy
7 przyznanych
ZAKŁAD PRODUKCJI NAWOZÓW ORGANICZNYCH I WYDOBYCIA PIASKU - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChęciny, PL
55 350 PLNRYSZARD SIKORABieliny, PL
127 305 PLNGRZEGORZ HARABINPsary Stara Wieś, PL
127 305 PLNWIESŁAW GAWĘCKIBieliny, PL
129 150 PLNALEKSANDER BRYKGórno, PL
64 575 PLNJÓZEF PISARCZYKMasłów, PL
97 170 PLNDAMIAN MRÓZStrawczyn, PL
106 250 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.