wykonanie wentylacji mechanicznej wraz z robotami towarzyszącymi w pomieszczeniach Przychodni Specjalistycznej

Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00454001
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00454001/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-23 11:54
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6bab5599-40a7-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
9521789325
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ GRZENDAWarszawa, PL · lot 0
1 807 001,61 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00454001 z dnia 2022-11-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
wykonanie wentylacji mechanicznej wraz z robotami towarzyszącymi w pomieszczeniach Przychodni Specjalistycznej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010669853

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bursztynowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 04-749

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mssw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mssw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mssw.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

wykonanie wentylacji mechanicznej wraz z robotami towarzyszącymi w pomieszczeniach Przychodni Specjalistycznej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6bab5599-40a7-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00454001

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031935/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Modernizacja Przychodni Specjalistycznej wraz z wykonaniem klimatyzaji wraz z robotami towarzyszącymi w pomieszczeniach Przychodni Specjalistycznej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00372168/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RB – 36/P/22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie wentylacji mechanicznej i klimatyzacji w pomieszczeniach Przyszpitalnej Przychodni Specjalistycznej w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie.
2. W zakresie robót budowlano – montażowych są prace budowlane z branży elektrycznej, ogólnobudowlanej oraz sanitarnej.
3. Zamówienie ma być wykonane zgodnie z dokumentacją projektową, która stanowi integralną część SWZ.
4. Zamówienie ma być wykonane zgodnie z dokumentacją projektową, która stanowi integralną część SIWZ. Należy dodatkowo wykonać montaż jednostek klimatyzacji typu SPLIT o mocy 3,5kW – 4szt oraz jednostki klimatyzacji o mocy 7kW – 1szt w pomieszczeniach Poradni Dermatologicznej.
5. Minimalny okres gwarancji na wykonane roboty budowlano – montażowe 60m-cy od dnia protokolarnego odbioru.
6. Minimalny okres gwarancji na urządzenia 36 miesięcy.
7. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowanie w razie gdy środki dotacyjne nie zostaną przyznane.
7) Termin wykonania zadania do 30.12.2022r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1807001,61 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2215425,47 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1807001,61 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Comfortclima Grzegorz Grzenda

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8221416051

7.3.3) Ulica: ul. Mydlarska 31C

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 04-690

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1807001,61 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-12-30
2022-11-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane