Świadczenie usług przewozu towarów wraz z usługą załadunku i rozładunku towarów na rzecz jednostek organizacyjnych Izby Administracji Skarbowej w Katowicach
Izba Administracji Skarbowej w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00454222
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-23 12:33
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9541302993
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi dodatkowe w zakresie transportu drogowego
Wykonawcy
3 przyznane
ARKADIUSZ WRÓBELMysłowice, PL
45 635 PLNARKADIUSZ WRÓBELMysłowice, PL
45 635 PLNARKADIUSZ WRÓBELMysłowice, PL
45 635 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.