Modernizacja oświetlenia – dostawa i wymiana opraw oświetleniowych na terenie miasta Grudziądza.
Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00454281
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00454281/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2022-11-23 12:40
- Lokalizacja
- Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0b6b5607-4948-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 8762403226
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00454281 z dnia 2022-11-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja oświetlenia – dostawa i wymiana opraw oświetleniowych na terenie miasta Grudziądza.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340534333
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ludwika Waryńskiego 34A
1.5.2.) Miejscowość: Grudziądz
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-300
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdm@zdm.grudziadz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zdm-grudziadz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gpp_grudziadz/proceedings?company-divisions=29301.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja oświetlenia – dostawa i wymiana opraw oświetleniowych na terenie miasta Grudziądza.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b6b5607-4948-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00454281
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019190/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Modernizacja oświetlenia – wymiana opraw oświetleniowych na terenie miasta Grudziądza
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00386536/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDM.ZP.261.2.17.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ – OPZ.
Zadanie obejmuje zakresem:
1) demontaż 140 opraw oświetleniowych typu sodowego zamontowanych na słupach oświetleniowych o wysokości 10m i 12m. Zdemontowane oprawy pozostają
do wykorzystania na stanie Wykonawcy zadania.
2) dostawę i montaż (na istniejących słupach oświetleniowych o wysokości 10m i 12m) 140 opraw oświetleniowych typu LED, w tym:
a) 41 opraw oświetleniowych typu led o parametrach: strumień świetlny oprawy min. 14347 lm, moc max. 108W, z redukcją mocy o 30%, temperatura barwowa 4000K, klosz ze szkła hartowanego IK min. 0,9, szczelność oprawy IP66, trwałość eksploatacyjna oprawy L97B10 dla 100 tys. godzin pracy, obudowa odlew aluminium bez wnęk zbierających zanieczyszczenia, certyfikat CE oraz ENEC+,
b) 99 opraw oświetleniowych typu led o parametrach: strumień świetlny oprawy min. 12793 lm, moc max. 93W, z redukcją mocy o 30%, temperatura barwowa 4000K, klosz ze szkła hartowanego IK min. 0,9, szczelność oprawy IP66, trwałość eksploatacyjna oprawy L97B10 dla 100 tys. godzin pracy, obudowa odlew aluminium bez wnęk zbierających zanieczyszczenia, certyfikat CE oraz ENEC+,
Do oferty należy załączyć karty katalogowe opraw oświetleniowych proponowanych przez Oferenta, celem potwierdzenia spełnienia minimalnych wymagań określonych
w dokumentach niniejszego postępowania.
W załączonym pliku obliczenia.pdf określono wartości luminancji i natężenia oświetlenia przy określonych odległościach między istniejącymi słupami, szerokości jezdni
i chodników oraz minimalnej wartości strumienia świetlnego i maksymalnej mocy opraw dla poszczególnych lokalizacji.
2. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia znajdzie się odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 152694,91 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 168344,44 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 152694,91 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI ELEKTROENERGETYCZNE ENERGOSPEC Paweł Chmielewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 911267620
7.3.3) Ulica: Hiacyntowa 8
7.3.4) Miejscowość: Brodnica
7.3.5) Kod pocztowy: 87-300
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 152694,91 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 49 dni
| 2022-11-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |