przebudowa drogi powiatowej nr 2934L Księżpol - Harasiuki
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W BIŁGORAJU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00454370
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00454370/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-23 12:53
- Lokalizacja
- Biłgoraj, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-060e6ba0-4e03-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 9181718845
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00454370 z dnia 2022-11-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
przebudowa drogi powiatowej nr 2934L Księżpol - Harasiuki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W BIŁGORAJU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950371620
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. gen. Sikorskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Biłgoraj
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-400
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdpbilgoraj.home.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdpbilgoraj.bip.lubelskie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdpbilgoraj.bip.lubelskie.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie siecią dróg powiatowych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
przebudowa drogi powiatowej nr 2934L Księżpol - Harasiuki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-060e6ba0-4e03-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00454370
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00010904/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 przebudowa drogi powiatowej nr 2934L Księżpol - Harasiuki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00395676/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.3510.11.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.1 Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi powiatowej nr 2934L Księżpol – Harasiuki.
5.1.2 Opis inwestycji:
a) Przebudowa dotyczy:
- DP 2934L odcinek drogi w km 3+779,12 – 16+448 obejmuje wykonanie następujących robót:
roboty rozbiórkowe, (nawierzchnia, podbudowa, przepusty), wycinkę samosiewów, wycinkę drzew kolidujących z elementami wyposażenia drogi, roboty ziemne (zdjęcie warstwy humusu, wykopy i nasypy), przebudowę nawierzchni, wykonanie poboczy z kruszywa, poszerzenia jezdni, wykonanie chodników, wykonanie nawierzchni zjazdów publicznych i indywidualnych, przebudowa i remont przepustów pod korona drogi, przebudowa skrzyżowań, wykonanie peronów i zatok autobusowych, oczyszczanie i profilowanie istniejących rowów, wykonanie nowych rowów, umocnienie dna i skarp rowów, wykonanie oznakowania poziomego i pionowego, montaż urządzeń BRD w tym oświetlenie przydrożne, roboty wykończeniowe (plantowanie , obsianie).
b) Kategorii ruchu przebudowywanej drogi KR- 3.
Wykonawca zobowiązany jest rozpocząć roboty budowlane w roku 2022.
UWAGA:
1. Ze względu na ograniczone środki finansowe, Zamawiający odstępuje od wykonania:
- utwardzonego pobocza o nawierzchni bitumicznej o szer. 1,5 m i dł. 10238 m,
- wycinki drzew wchodzących w kolizję z utwardzonym poboczem,
- części nowych przepustów pod zjazdami indywidualnymi,
- części wykopów i nasypów związanych z wykonaniem utwardzonego pobocza,
pozostawiając do wykonania pozostałe roboty ujęte w dokumentacji projektowej i przedmiarze robót. Wykonawca wycenia roboty na podstawie załączonego przedmiaru robót, który nie zawiera robót, od których odstępujemy.
2. Informujemy, że w Opisie technicznym branży drogowej został zmieniony pkt 5.6 dotyczący Układu konstrukcyjnego obiektu ( w załączeniu). Zmianę tą należy uwzględnić przy wycenie zadania.
3. Na etapie przygotowania i składania ofert należy uwzględnić załączone Wyjaśnienia treści SWZ.
5.1.3 Do obowiązków Wykonawcy należy wykonanie Projektu czasowej organizacji ruchu na czas.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Zamawiający na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę w wysokości: 23 403 111,46 zł., natomiast cena oferty z najniższą ceną wynosi: 25 777 796,01 zł.
| 2022-11-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |