Wykonanie usług związanych z odśnieżaniem i usuwaniem oblodzeń w sezonie zimowym 2022/2023 na drogach powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Janowie Lubelskim
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W JANOWIE LUBELSKIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00454410
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-23 13:00
- Lokalizacja
- Janów Lubelski, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8621525217
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
5 przyznanych
GRZEGORZ GILASKocudza Druga 136, PL
110 160 PLNGRZEGORZ GILASKocudza Druga 136, PL
100 980 PLNGRZEGORZ GILASKocudza Druga 136, PL
100 980 PLNRENATA MALECJanów Lubelski, PL
88 128 PLNGRZEGORZ GILASKocudza Druga 136, PL
75 600 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.